FM Kvepalų Analogai

FM135 - Bvlgari Aqua Pour Homme
FM224 - PACO RABANNE Black XS

PURE Royal vyrams FM kvepalų analogai

FM812 - Trawinski Sensual Skin
FM813 ~ Eisenberg J'Ose
FM814 ~ Carolina Herrera 212 VIP Black
FM815 ~ Paco Rabanne Pure XS
FM821 ~ Paco Rabanne 1 Million Lucky
FM822 ~ Yves Saint Laurent - Y
FM823 ~ Tom Ford Fucking Fabulous
FM824 ~ Christian Dior Homme Cologne
FM830 ~ Giorgio Armani Armani Code Absolu
FM831 ~ Iceberg Iceberg Homme
FM832 ~ Givenchy Gentleman Eau de Parfum

PURE Royal FM Unisex KvepalaiNEBĖRA IR NEBEBUS

FM45 - GIVENCHY PlayIntense
FM62 - Giorgio Armani Code Sport
FM189 - Diesel Fuel For Life
FM207 - Azzaro Azzaro Twin Men
FM208 - Givenchy Play
FM210 - Hugo Boss Hugo XY
FM225 - Lacoste Challenge
FM226 - Hugo Boss Boss Pure
FM450 - Jaguar Prestige Men
FM451 - Dolce & Gabbana The One Sport
FM454 - Hugo Boss Red
FM455 - Azzaro pour Homme Night Time

Kas yra kvepalų analogai? 

Jei norite išbandyti tam tikrus kvepalus, egzistuojančius įvairiuose internetinėse parduotuvėse, bet nepakanką pinigų, visada yra alternatyvus pasirinkimas, tai FM kvepalų analogai. Kodėl verta pirkti kvepalų analogus? Tokie kvapai turi daug privalumų:

Kvepalų Kaina.

Garsių prekinių ženklų sukurti kvepalai dažniausiai yra gana brangūs, o vidutines ir mažas pajamas gaunantys žmonės ne visada  gali sau leisti nusipirkti šių gamintojų kvepalus, jau nekalbant apie tai, kad kvapų, kuriuos norite išbandyti, yra labai daug. Kvepalų analogai yra daug pigesni ir paprastai kainuoja bent du kartus pigiau nei originalūs kvepalai. Taip atsiranda galimybė įsigyti daugybę skirtingų kvepalų už vieno kainą.

Kvepalų Kokybė.

Nors kai kurie kvepalų analogai asocijuojasi su žema kokybe, tai nėra tiesa. Federico Mahora kvepalų gamintojas benradarbiauja su DROM labaratorija (Drom Fragrances International - VOKIETIJA) yra viena didžiausių kvepalų gamintojų Europoje kuri gamina kvepalus daugumai kvepalų brendų, tam kad sukurtų neįtikėtinus kvapus.

Kvepalų Prieinamumas.

Vienas iš blogiausių dalykų, kuris gali nutikti kieno nors mėgstamam kvapui, yra jo gamybos nutraukimas. Laimei, net jei jūsų pageidaujami kvepalai išeina iš rinkos, čia galite rasti puikią šių kvepalų kopiją.

FM Kvepalai. Teisėtumas.

Kvepalų analogai jokiu būdu nėra falsifikatai. 100% legalu kurti populiarių kvepalų analogus, kuriant tuos pačius ar panašius kvapus ir kvepalų natas, kad būtų sukurta ta pati kvapų simfonija yra naudojami panašūs kvepalų komponentai. Kai kurie kvapų atitikmenys yra taip tiksliai atkartoti, kad nepastebėsite skirtumo.
Kvepalų analogai lt internetinėje parduotuvėje.

5 komentarai:

 1. Matas13:35

  Man tai „FM 199“ geriausi kvepalai pasaulyje, vieną kartą mane užkalbino moteris prekybos centre ir paklausė, kokius kvepalus nešiojau. Tai pasakiau, kad perku iš FM World, tai nelabai suprato, kas tai per firma. Bet pasakiau, kad tai principe tas pats kvapas kaip 1 Million, tik kaina daug mažesnė.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. FM Produktai17:49

   Šis kvapas labiau tinka šiam šaltajam metų laikui. Labai gerai pastebėta, kad kvapas tik panašus į 1 Million kvapą, nes FM World kvepalai yra originalūs, tik kvapas panašus į žymių parfumerijos kompanijų kvapus. O kaina mažesnė todėl, kad parduodamas tik kvapas. Buteliukai paprasti, reklamai nenaudojami pinigai. Apie produktą žinia sklinda iš lūpų į lūpas. Tai pigiausias ir efektyvus reklamos būdas, kuris neįtakoja galutinės produkto kainos.

   Panaikinti
  2. Lauko Vėjas11:25

   Manau, kad kvepalai taip pat keičiasi, priklausomai nuo kiekvieno žmogaus odos PH. Kvapas, kuris gali tikti vienam žmogui ir atrodyti įspūdingai ar net pats geiausias pasaulyje, kitam bus kvapas atgrasus ar net nuo jo gali įsiskaudėti galva.

   Panaikinti
 2. Ovidijus20:46

  FM 52 puikus kvapas, rekomenduoju nusipirkti. Akivaizdu, kad skonis yra subjektyvus dalykas, bet asmeniškai manau, kad tai labai elegantiškas aromatas. Be to, pakanka kelių lašų, kad būtų galima pajusti jo kvapą ant rūbų net ir po keliatos valandų. Idealūs kvepalai daugeliui situacijų.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Anonimiškas16:22

  Gal jau yra žinomi nauji FM kvepalai. Pure Royal 849 ir iš Pure kolekcijos vyrams 494, 495, 496, 497, 498.

  AtsakytiPanaikinti