Citrusiniai Kvepalai su Rytietiška Nata Vyrams FM 721

 

Viktor Rolf Spicebomb Night Vision analogas FM 721 kvepalai internetu

Citrusiniai rytietiški kvepalai vyramsKvapas atsiskleidžia gaiviu pliūpsniu, po kurio atsiranda žavingas aromatinis posūkis ir galiausiai įsitaiso šiltame ir pikantiškame glėbyje. Tai darnus skirtingų kvapų elementų mišinys, sukuriantis nepakartojamą ir įsimintiną kvapą.
Kvapas atsiveria gaivos pliūpsniu, derinantis gaivią bergamotę ir aromatingą levandą. Nusistovėjus kvapui, išryškėja šiltos ir aštrios širdies natos, kuriose susimaišo juodieji pipirai, cinamonas ir šalavijas. Bazinės kedro medienos ir žaliojo mandarino natos suteikia šiam intriguojančiam kvapui jausmingumo ir gylio.
Šių kvepalų kvapas tinka tiek vėsesniems vakarams, tiek šaltesniems metų mėnesiams. Jo sodri ir intensyvi kompozicija puikiai tinka rudeniui ir žiemai, apgaubdama dėvėtoją jaukia aura. Nesvarbu, ar ruošiatės romantiškai vakarieniauti, ar dalyvausite oficialiame renginyje, šis aromatas papildys tamsias, paslaptingas naktis ir sustiprins jūsų pasitikėjimą.
Atminkite, kad šis aromatas yra skirtas pabrėžti, todėl rinkitės aprangą, kuri atspindi jūsų asmeninį stilių ir parodo jūsų pasitikėjimą.
Kas įkvėpė sukurti šiuos populiarius Federico Mahora kvepalus? Šie FM kvepalai vyrams savo kvapu yra panašūs į Spicebomb Night Vision kvepalų aromatą.

PURE FM 721 kvepalų natos:
Galvos (Viršutinė) gaida: mandarinas, melionas, apelsinas, citrina, levanda, šalavijas, žalieji obuoliai.
Širdies (Vidurinė) gaida: kalendra, jazminas, frezija, kardamonas, cinamonas, pipirai.
Gilumos (Bazinė) gaida: tongapupės, santalas, gintaras, muskusas, švitrūnas.

Kvepalai: citrusiniai kvepalai su rytietiška nata.
Charakteris: atviras, pozityvus, populiarus
Talpa: 50 ml.
Parfumo: 20%
Prekės kodas: 100721
Kaina: 23.43 €        Pirkti dovana internetu vyrui, tėčiui, draugui, seneliui, broliui

FM Kvepalų testeris
Talpa: 1,4 ml.
Prekės kodas: 390721
Kaina: 00.41 €        Pirkti dovanos gimtadienio proga, kalėdoms, valentino dienos, jubiliejaus

1 komentaras:

  1. Anonimiškas18:35

    Tik atvežė ir pirmas išbandymas nenuvylė. Aš to dar neturėjau. Kvepalai prasideda labai ryškiai, nukeldami mane į malonią sumaištį.

    AtsakytiPanaikinti