Rytietiški Kvepalai su Prieskonių Nata Vyrams FM 832

Givenchy Gentleman Eau de Parfum kvepalų analogai FM 832 internetu pigiau
PURE Royal 832 kvepalai vyrams. Tai gurmaniškas kvapas, kuris įgauna švelniai pudriškas, saldžias natas ir sujungia jas su šilta, vyriška, šiek tiek aštria kvapo puse, kad sukurtų unikalų ir seksualų aromatą.
Šis daugelio pamėgtas žavus kvapas pasižymi išskirtiniu aromatiniu kvapu, kuris yra ir gurmaniškas, ir nesenstantis.
Kvapas atsiveria žavingu juodųjų pipirų ir levandų deriniu, sukuriančiu aromatingą ir aštrią įžangą. Kvapui vystantis, vilkdalgių ir gvazdikėlių širdies natos suteikia šilumos ir jausmingumo. Tada kvapas įsitvirtina prabangiame pačiulių ir juodosios vanilės pagrindu, palikdamas gurmanišką pėdsaką.
Dėl turtingo ir elegantiško charakterio jis ypač tinka oficialiems renginiams ir vakariniams renginiams. Kvapas sukelia pasitikėjimo ir seksualumo jausmą, todėl yra idealus pasirinkimas nakčiai ar ypatingai progai.
Šis aromatas skirtas šiuolaikiniam džentelmenui, vertinančiam prabangą. Renkantis aprangą, kuri puikiai derėtų su šiuo kvapu, klasikinis ir vakarinis apranga yra puikus sprendimas.
Kas įkvėpė sukurti šiuos skanius Federico Mahora kvepalus? Šie FM kvepalai vyrams savo kvapu panašūs į Gentleman Eau de Parfum kvepalų kvapą.

PURE Royal FM 832 kvepalų natos:
Galvos (Viršutinė) gaida: juodieji pipirai, levanda
Širdies (Vidurinė) gaida: vilkdalgis, prieskoniniai gvazdikai, cinamonas
Gilumos (Bazinė) gaida: juodoji vanilė, pačiulis

Kvapas: rytietiškas su vaisių nata.
Charakteris: nepaisantis kompromisų, tiesmukas
Talpa: 50 ml.
Parfumo: 20%
Prekės kodas: 170832
Kaina: 44.33 €        Pirkti

FM Kvepalų testeriai
Talpa: 1,4 ml.
Prekės kodas: 390832
Kaina: 00.41 €        Pirkti

1 komentaras:

  1. Solidus, brutalus, bekompromisis vyriškas aromatas. Nesitikėjau iš savęs, kad man patiks toks gilus vakarinis kvapas, dažniausiai mėgstu citrusinius kvapus. Kvepalai vakarui ar pasimatymui.

    AtsakytiPanaikinti