Citrusiniai Kvepalai su Medienos Nata Unisex FM 981

 

Tom Ford Neroli Portofino Acqua analogas FM 981 kvepalai internetu
PURE Royal 981 unisex kvepalai. Tai kvepalai, kurie leis jums jaustis švariai ir energingai. Iš pradžių gal kiek per stiprus, bet po kurio laiko tampa malonesnis ir gaivesnis. Kvapas nuostabiai išsiskleidžia ir atgaivina vasaros karštyje. Dienos aromatas vasarai.
Kas įkvėpė sukurti šiuos energingus Federico Mahora kvepalus? Šie FM kvepalai savo kvapu panašūs į Neroli Portofin Acqua kvepalų kvapui. Citrusiniai kvepalai su medžio nata moterims ir vyrams.

PURE Royal FM 981 kvepalų natos:
Galvos (Viršutinė) gaida: mandarinas, bergamotė, citrina.
Širdies (Vidurinė) gaida: apelsinų eterinis aliejus, apelsinmedžio žiedai, pipirai.
Gilumos (Bazinė) gaida: kedras, muskusas, samanos.

Kvapas: citrusinis su medžio nata.
Charakteris: gyvybingas, energingas
Talpa: 50 ml.
Parfumo: 20 %
Prekės kodas: 170981
Kaina: 44.33 €        Pirkti

FM PURE Royal kvepalų testeris
Talpa: 1,4 ml.
Prekės kodas: 390981
Kaina: 00.41 €     

3 komentarai:

 1. Vasariški kvepalai18:33

  Vis dar džiaugiuosi šiuo pirkiniu. Kvapas labai gaivus ir vasariškas. Pirmas dalykas, kuris ateina į galvą, yra atostogos. Atostogos prie jūros, atostogos apskritai prie šiltos įkaitusios Baltijos jūros, kur kepinatės po svilinančia saule ir toks kvapas čia tikrai geras, nes gaivina. Apskritai, aš myliu šį kvapą. Man jis unikalus, o kvapas tiesiog labai vasariškas, malonus ir puikus.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Gaivos kvapas14:11

  Man tai pats tikriausias švaros kvapas. Pradžioje kvepia labai autentišku ir tikrovišku apelsinmedžiu, žiedais, karčiais lapais, o po 20 minučių tampa gaivos kvapu - ką tik išskalbtais, saulėje išdžiovintais ir išlygintais marškiniais.
  Tai puikus kvapas karštoms vasaroms. Visiškas unisex, mano nuomone. Šiuo metu karšta, dėviu tik lengvas sukneles ir tiesiog noriu išsimaudyti šiame kvape – tai taip gaivina.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Nuostabus kvapas, itin universalus ir puikiai tinkantis kiekvienai progai. Kvapas yra diskretiškas, nėra ypač juntamas, todėl šiuos kvepalus galima pavadinti biuro kvepalais. Kvepalai kvepia labai gaiviai ir maloniai, tačiau tai nėra kvapas, kuris užgožia. Taip pat puikiai tinka, karštą vasaros dieną.

  AtsakytiPanaikinti