FM World Registracija

Pirkti iš FM Group
FM World prisijungimas online. Registruojantis reikia užpildyti visus langelius.
Jei domina FM World kompanijos verslo galimybės ar tiesiog apsipirkimas iš šios kompanijos registruokitėsKvepalu analogai ir FM kvepalai
Turite būti pilnametis/ė. fm world lt prisijungti.

FM BALTIC registracija online


Prisiregistravus galėsite produktus pirkti tiesiogiai iš FM world kompanijos, nes FM World kompanija turi savo elektroninę parduotuvę. Tačiau norit įsigyti prekes e-parduotuvėje turite turėti prisijungimo kodą ir slaptažodį. Kodą ir slaptažodį gausite į savo e-paštą. Į jūsų nurodytą paštą ateis nuoroda ir laikinasis slaptažodis, kad galėtumėte prekintis. FM World kompanijoje turite aktyvuoti nuorodą ir pasikeisti laikiną slaptažodį. Jūsų duomenys bus nusiųsti į FM World kompaniją ir jums į e-paštą bus atsiųstas nario numeris ir slaptažodis. Jų pagalba galėsite prisijungti prie FM World tinklapio ir matyti, bei užsisakyti jus dominančius produktus. Dabar nebereikia skambinti į FM World ofisą ir užsisakinėti telefonu, nes visą jus dominančia produkciją galite užsisakyti FM World e-parduotuvėje. Prekės perkant e-parduotuvėje bus pristatomos registracijoje nurodytu adresu arba tuo adresu, kuris tuo metu jums yra palankesnis.

Turėdami nario kodą, FM World tinklapyje online galite priregistruoti savo draugus ir pražystamus, kurie taip pat galės įsigyti produktus pigiau. O jums nauda iš priregistruoto ir prekes perkančio nario yra ta, kad bendrai surinkus per mėnesį 300 taškų FM kompanija skiria jums piniginį priedą. Tačiau norint gauti priedą per mėnesį jūs taip pat turite nupirkti prekių už 50 taškų. Atsiminkite, kad kiekvieną Mėnesį Taškai renkami iš naujo, o skirtingų Mėnesių apyvartos nesumuojamos. Kiek taškų gaunate už tam tikras prekes rasite FM World tinklapyje, tačiau turite turėti prisijungimo kodą ir slaptažodį.

20 komentarų:

 1. Sveiki noriu prekę užsisakyki kaip man užsisakyti?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas08:51

   Viskas viršuje parašyta, kai tiesiogiai pirkti iš FM World kompanijos. Dar galite užsakymą atsiųsti į e-paštą ir atsiųsių sąskaitą apmokėsite ir išsiųsių prekę.

   Panaikinti
 2. Labas rytas, kaip rasti savo FM taškus ir kaip juos panaudoti sekančiame užsakyme?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas10:15

   Prisijungti galite čia FM World lt. Prisijungus prie paskyros pamatysite nuorodą Aktualus medis ir ten bus jūsų taškai už šį mėn, o paspaudus nuorodą Partnerio duomenys bus matyti už praėjusius mėn. pinigai (jei pirkote ir pasiekėte 3%). O panaudoti pinigus galite darydami užsakymą iš FM World internetinės parduotuvės. Kai sudedate prekes į pirkinių krepšelį bus užrašas Pritaikyti maksimalią nuolaidą. Spaudžiate ir pirkinių krepšeliui bus pritaikyta maksimali nuolaida t.y bus nuskaičiuota suma jai ją buvote sukaupę.

   Panaikinti
 3. Sveiki, koks turi būti el.paštas?nes su mano man neduoda prisiregistruoti.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. FM Produktai20:02

   Kad nėra skirtumo, koks paštas tik reikia užpildyti visus langelius arba uždėti varneles, kur šalia yra žvaigždutės. O šeip ir si gmail paštu turėtų leisti prisiregistruoti.

   Panaikinti
 4. Per kiek laiko atsiunčia prekes?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. FM Produktai21:53

   Įvairiai, bet dažniausiai per 5 darbo dienas, bet būna kad ir ilgiau užtrumka.

   Panaikinti
 5. Anonimiškas18:16

  Sveiki. Ar įmanoma pirkti, jei neturiu elektroninės bankininkystės?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. FM Produktai20:03

   Neįmanoma, nes reikia apmokėti sąskaitą kortele suvedant jos duomenis arba išrašoma sąskaita ir atsiunčiama į e-paštą irvistiek reikia atlikti pavedimą iš banko.

   Panaikinti
 6. Anonimiškas20:43

  Sveiki ar siunčiate i Norvegija?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. FM Produktai13:53

   Šiuo metu Norvegiją aptarnauja FM WORLD DISTRIBUTION, todėl prisiregistravus per šią svetainę, dėl užsakymo pateikimo sąlygų Jums reikėtų kreiptis į juos.

   Panaikinti
 7. ant kokios sumos galima pirkti ,jei noreciau isbandyti kazka .o ateiciai gal ir dirbti ???

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. FM Produktai12:23

   Jei norite prisiregistruoti į FM World kompaniją, tai registracija yra nemokama. Per metus reikia prekių nusipirkti už 50 taškų, kad sąskaitos neužblokuotų.

   Panaikinti
 8. Ar galetu konsultantas susisiekt su manimi ir papasakot tiesiog zodziu viska? Noreciau pabandyti platinti fm

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. FM Produktai14:05

   Laba diena. Parašykite į šį e-paštą kvepalaifm1@gmail.com ir aptarsime jums kylančius klausimus.

   Panaikinti
 9. Anonimiškas14:12

  Laba. Ar tinka kodas senas kuris buvo FM guop, nes buvau prisiregistravus toje kompanijoje?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. FM produktai22:07

   Laba. Jei praėjo daugiau nei metai, po paskutinio prekių užsakymo, tai kodas jau nebegalioja. Reikia iš naujo prisiregistruoti FM World Baltic kompanijoje, kad galėtumėte prekintis.

   Panaikinti
 10. Anonimiškas08:37

  Labas.Kokios šalies yra kompanija?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas10:21

   Labas. FM World būstinė yra įsikūrusi Lenkijoje. Tai Lenkiško kapitalo įmonė.

   Panaikinti