Medienos Kvepalai su Rytietiška Nata Unisex FM 932

 

Eisenberg Jose kvepalų analogai FM 932 gera dovana internetu

Medienos kvepalai PURE Royal 932 vyrams ir moterims. Kvepalai yra šiek tiek paslaptingi, bet tuo pačiu ir pažįstami. Kvepia brandžiu, šiltu, tankiu ir jaukiu mišku. Kvapas yra unisex, kuris tiks rudens sezonui.
Kas įkvėpė sukurti šiuos kerinčius Federico Mahora kvepalus? Šie FM kvepalai savo kvapu panašūs Eisenber J'ose kvepalų aromatą. Medienos kvepalai su rytietiška nata.

PURE Royal FM 932 kvepalų natos:
Galvos (Viršutinė) gaida: vanilė, kumarinas, gintaro medis, muskusas.
Širdies (Vidurinė) gaida: kietis, mėta, šviesi mediena.
Gilumos (Bazinė) gaida: kardamonas, levanda, šviežios gėlės.

Kvapas: medienos.
Charakteris: atpalaiduojantis, kerintis
Talpa: 50 ml.
Parfumo: 20%
Prekės kodas: 170932
Kaina: 44.33 €       Pirkti 

FM kvepalų mėginukai
Talpa: 1,4 ml.
Prekės kodas: 390932
Kaina: 00.41 €       Pirkti 

3 komentarai:

 1. Anonimiškas18:45

  Kvepia nuostabiai ir verti kiekvieno išleisto cento. Manu, tai bus ilgam mano mėgstamiausias kvapas. Pristatymas puikus, net šiuo įtemptu metu pristatė, per kelias dienas.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Vredi15:40

  Man tai labai šiltas, jaukus, apgaubiantis kvapas. Jis keičiasi iš vėsaus į šiltą. Tai tarsi mylimo vyro rūpestis, kuris apklos antklode, paglostys galvą, įpils kavos ir atneš saldumynų. Tai tarsi vėjelis neša kvapą pro namo langą, kuriame ką tik išvirė kava, o ant palangės – žydinti citrina ir levandų puodas. Gražiausiai skamba drėgnu oru, tada šleifas kilometro ilgio.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Labai malonus, švelnus, atpalaiduojantis, švarus, unisex kvapas, šiek tiek pudrinis. Man ir mano draugei tai labai patinka. Nors kvapas yra gana švelnus, mano draugė kvepalą apibūdina kaip vyrišką. Bet kai užuodžiu kvapą, galvoju apie moterį. Puikiai dera prie mūsų laikmečio, kuriame lyčių vaidmenys vis labiau išsisprendžia savaime.

  AtsakytiPanaikinti