Rafinuoti Gėlių Rytietiški Kvepalai Unisex FM 938

 

Valentino Donna Born In Roma kvepalų analogai FM 938 moterims ir vyrams

PURE Royal 938 vyrams ir moterims. Kvepalai kupini gyvybės, dvelkia elegancija ir rafinuotumu. Jo kvapas sujungia gėlių, medienos ir gurmaniškas natas, kad sukurtų saldų, vaisių ir vanilės kvapą.
Kvapas prasideda putojančiomis ir gaiviomis viršutinėmis natomis, įskaitant sultingus juoduosius serbentus ir ryškius rožinius pipirus. Kvapui vystantis, širdies natos atskleidžia subtilią ir svaiginančią jazminų ir tuberozų puokštę, kompozicijai pridedant moteriškumo. Bazinės vanilės, gintaro ir medienos atspalvių natos suteikia šiltą ir jausmingą pagrindą, kuris išlieka ant odos.
Šis išskirtinis kvapas yra universalus ir gali būti dėvimas ištisus metus, todėl tinka bet kuriuo metų laiku. Tačiau kvapas puikiai tinka rudeniui, žiemai ir ankstyvam pavasariui. Dėl savo elegantiško ir šiek tiek saldaus pobūdžio jis ypač tinkamas vakaro aprangai ar ypatingoms progoms ir suteikia jūsų aprangai rafinuotumo.
Kvepalai skirti tiek savimi pasitikinčioms, tiek stilingoms moterims ir vyrams, kurie vertina aromatą, įkūnijantį balansą tarp modernumo ir nesenstančios elegancijos. Jis patinka asmenims, kurie siekia rafinuoto ir žavaus kvapo, paliekančio neišdildomą įspūdį.
Pirmas įspūdis bus geras kvapas, antrasis - puikus kvapas. Tai gali būti laimingiausios jūsų gyvenimo dienos kvapas.
Kas įkvėpė sukurti šiuos rafinuotus Federico Mahora kvepalus? Šie FM kvepalai savo kvapu panašūs Valentino Donna Born In Roma kvepalų aromatą. FM gėlių kvepalai su rytietiška nata moterims ir vyrams.

Kvapų natos:
Galvos (Viršutinė) gaida: citrusinių vaisių natos, rožiniai pipirai, juodųjų serbentų pumpurai
Širdies (Vidurinė) gaida: jazminas
Gilumos (Bazinė) gaida: vanilė, gintaras

Kvapas: gėlių.
Charakteris: avangardistinis, rafinuotas, gyvybingas
Talpa: 50 ml.
Parfumo: 20%
Prekės kodas: 170938
Kaina: 40.33 €         Pirkti iš FM World parduotuvės ⭐ Gera kaina ⭐ Puiki kokybė 

FM PURE Royal kvepalų testeriai
Talpa: 1,4 ml.
Prekės kodas: 390938
Kaina: 00.41 €     Pirkti iš FM World Lietuva 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą