FM WORLD Lietuva

FM Group kompanija
FM WORLD Baltic įsikūrė 2004 metais Lenkijoje. Jei domina prisijungimas prie FM world lt prisijungti. Dėl didelio susidomėjimo Lenkijos rinkoje, po metų buvo nuspręsta įsteigti įmones kitose šalyse, o 2007 metų pradžioje jau 25 šalyse buvo atidaryti FM filialai. Šiuo metu FM World atstovybių yra daugiau, nei 50 šalių. Lietuvoje FMWorld pradėjo savo veiklą 2006 metais. Keletą platintojų, kurie supažindino Lietuvos gyventojus su FM ženklu, dabar jau išaugo iki kelias dešimties tūkstančių. FM (Federico Mahora) ženklas tampa vis žinomesnis ir yra atpažįstamas ne tik dideliuose miestuose, bet jau ir tolimuose Lietuvos kampeliuose. FM World Lietuva ofisą rasite Vilniuje, Laisvės pr. 125.  Kvepalu analogai ir FM kvepalai ir FM World registracija

FM kvepalai moterims ir vyrams


FM World siūlo aukščiausios kokybės kvepalus moterims ir vyrams (PURE Royal kvepalai moterims, PURE Royal kvepalai vyrams ir PURE Royal unisex, PURE kvepalai moterims ir PURE kvepalai vyrams, INTENSE kvepalai moterims ir INTENSE kvepalai vyrams), losjonus po skutimosi, prausimosi gelius, kūno balzamus, dezodorantus ir kitas prekes. Didelė aromatų įvairovė (gaivių, saldžių, gėlių, rytietiškų, medienos, vaisių ir daugelio kitų) leis išsirinkti savo mylimiausią kvapą. Šios kompanijos gaminiai pagaminti įvairaus amžiaus žmonėms. Federico Mahora kvepalus sudaro apie 190 kvapų (kvepalų atitikmenys moterims ir kvepalų analogai vyrams), kuriuos sukūrė specialistai, įkvėpti žinomiausių kvapų. Be to, siūlome Jums kvepalų seriją su feromonais, kurių dėka ne tik tapsite patrauklesne(-iu) kitų akyse, bet ir Jūsų nuotaika pagerės akimirksniu.

FM World produktai Maisto papildai


Visi FM World veiksmai pirmiausia yra motyvuoti jūsų poreikiais. Gyvename nepaprastai intensyviais laikais – stresas, nuovargis ir tarša yra neišvengiami mūsų kasdieniai palydovai. Be to, sunku gauti visaverčių, natūralių produktų, o dėl greito gyvenimo tempo lengvai išsiugdome žalingus įpročius – nereguliarų maitinimą, mažai miego ir fizinio aktyvumo nebuvimą. Būtent todėl FMWorld kompanija deda visas pastangas, kad NUTRICODE maisto papildai leistų jums atgauti gyvybinę pusiausvyrą, palengvindami tinkamą jūsų organizmo funkcionavimą.

FM produktai Kūno Priežiūra


FM World Baltic svetainėje yra keletas kūno produktų grupių. Kiekviena kūno priežiūros priemonė yra specialiai sukurta pagal konkrečius kliento poreikius ir norus.
FM World savo kūno priežiūros linijoje turi puikių kūno priežiūros produktų. Čia rasite kūno balzamų ir dušo želė, antiperspirantų ir parfumuotų kūno priežiūros priemonių, plaukų ir veido aliejų, kurie yra tarsi skystas auksas. Šis prabangus pasiūlymas skirtas suteikti jums malonumą kiekvieną kartą, kai juo naudojatės. Aliejai drėkina, atjaunina ir regeneruoja, kad oda būtų nepriekaištinga. Nereikia nė sakyti, kad jūsų plaukai bus šilkiniai ir žvilgantys.

FMworld produktai namams


Tvarkingi, švarūs ir maloniai kvepiantys namai – vieta, kur norime sugrįžti. Kad valymas būtų tikras malonumas, sukūrėme modernų SMART & CLEAN prekės ženklą. Tai aukščiausia kokybė ir šiuolaikinio požiūrio į namų priežiūrą sinonimas. Naudodami profesionalius gaminius galite lengvai sutvarkyti ir išvalyti savo namus. Siekti tobulumo dar niekada nebuvo taip lengva. Populiariausias fm world produktas namų priežiūrai: fm granules arba kitaip drain cleaner granules.

Ar kyla pavojus naudojant FM Group produktus?


Nėra jokios rizikos, susijusios su produktų naudojimu. Jų saugumas patikrintas, todėl galite būti tikri. Tačiau nusipirkę produktus, turite juos naudoti taip, kaip nurodyta. Pavyzdžiui, papildai turi būti vartojami rekomenduojamomis dozėmis. Jei nesilaikysite rekomendacijų, bus didesnė tikimybė patirti šalutinį poveikį. Todėl nustatysite savo rizikos lygį ir teisingai naudojant FM World gaminiai tikėtina visą laiką duos norimų rezultatų.

FM World produktai


FM World yra svarbu, kad moterys jaustųsi gražios, patrauklios ir mylimos, todėl nuo 2009 metų gruodžio mėnesio FM World Lietuva į savo produktų asortimentą įtraukė dekoratyvinę kosmetiką: pradedant nuo makiažo pagrindų, akių šešėlių ir baigiant šepetėliais ir teptukais, t.y. viskas, kas yra reikalinga tobulam makiažui. Nuo 2009 metų rugpjūčio mėnesio FM kompanija pradėjo prekiauti aukščiausios kokybės buitine chemija, kurios laukė visos moterys - namų šeimininkės. O taip pat FM Group asortimente yra Nutricode papildai, kūno priežiūros kosmetika, kava ir arbata.

Naudojant plačiausiai pasaulyje naudojamų gamintojų esencijas ir išleidžiant kvapus su didelėmis kvepalų koncentracijomis, FM Group Lietuva tapo žinoma ne tik tarp gražių kvapų mėgėjų, bet ir tarp reikliausių kvepalų žinovų.
Pardavimo kelio iki kliento sutrumpinimas naudojant tiesioginio pardavimo metodus reiškia, kad reklamos ir platinimo išlaidos sumažinamos iki minimumo. Tai leidžia FM World Baltic produktams išlaikyti labai patrauklią vieneto kainą, kurios būtų neįmanoma pasiekti naudojant tradicinius pardavimo būdus. Prieš keletą metų atidaryta fm world elektroninė parduotuvė ir elektroninė parduotuvė galite prekes įsigyti tiesiogiai iš FM World sandėlio.

2 komentarai:

 1. Sveiki,kokiu adresu galima jus rasti?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. FM Produktai10:35

   FM prekyba vyksta internetu. Susiradus, šioje internetinėje parduotuvėje, norimą prekę spaudžiate mygtuką pirkti ir atsidursite FM World internetinėje svetainėje, ten pateikiate užsakymą ir prekes jums pristatys nurodytu adresu.

   Panaikinti