Skaidrus Rytietiški Kvepalai su Citrusine Nata Vyrams FM 495

 

Davidoff Cool Water Intense analogas FM 495 kvepalai dovana internetu

PURE 495 kvepalai vyrams. Kvepalai vaisiniai, skaidrūs, gaivūs ir pusiau saldūs. Kvepalų kvapas sujungia gaivinančias mandarinų, kokosų vandens ir gintaro natas, sukurdamas gaivų ir pusiau saldų kvapą.
Tai gerai subalansuota kompozicija, kuri sukuria tobulą gaivumo ir rafinuotumo harmoniją. Tai universalus kvapas, kurį galima nešioti ištisus metus, tačiau ypač kvepia šiltuoju metų laiku, todėl tai idealus pasirinkimas pavasariui ir vasarai.
Jis patinka tiems, kurie vertina gaivų ir vandens kvapą, bet taip pat trokšta rafinuotumo. Šie kvepalai įkūnija nuotykių trokštančio, savimi pasitikinčio ir charizmatiško vyro esmę.
Kas įkvėpė sukurti šiuos skaidrius, lengvus FM kvepalus? Šių Federico Mahora kvepalų kvapas panašus į Cool Water Intense kvepalų kvapą. FM rytietiški kvepalai su citrusine nata.

PURE FM 495 kvepalų natos:
Galvos (Viršutinė) gaida: mandarinas
Širdies (Vidurinė) gaida: kokosų vanduo
Gilumos (Bazinė) gaida: gintaras

Kvapas: rytietiškas. su citrusine nata
Charakteris: permatomas, pritraukiantis
Talpa: 50 ml.
Parfumo: 20%
Prekės kodas: 100495
Kaina: 21.30 €        Pirkti dovana internetu vyrui, tėčiui, draugui, seneliui, broliui

FM Kvepalų mėginėlis
Talpa: 1,4 ml.
Prekės kodas: 390495
Kaina: 00.41 €        dovanos gimtadienio proga, kalėdoms, valentino dienos, jubiliejaus

2 komentarai:

  1. Anonimiškas18:54

    Labai geras, net puiku kaip už tokius pinigus. Kvapas labai savitas ir tikrai nieko neprimena. Saldžių, gintaro aromatų mėgėjams.

    AtsakytiPanaikinti
  2. Anonimiškas19:23

    Kvepia vyriškai, palieka malonų kvapo pėdsaką. Tiesą sakant, man jis patinka labiau nei originalas. Labai rekomenduoju, jei mėgstate saldžius kvapus. Puikus pasirinkimas kasdieniam kvapui pavasario ir vasaros dienomis. Tai yra toks kvapas, kurį nešioju paplūdimyje ar prie baseino.

    AtsakytiPanaikinti