Medžio Kvepalai su Vaisių Natomis Unisex FM 900

Tom Ford Lost Cherry analogas kvepalai PURE Royal 900
PURE Royal 900 kvepalai vyrams ir moterims. Kvepalai yra šilti, saldūs ir gaivūs vienu metu, taip pat medžio ir vaisinių aromato, rafinuoti ir madingi. Kvapas pakankamai saldus, kad būtų skanus, pakankamai medienos, kad būtų šiltas, ir pakankamai gaivus, kad kvapas būtų skaidrus.
Kvapui vystantis, intensyvi vyšnia pradeda blėsti, užleisdama vietą tongapupelėms ir migdolams. Atsiskleidžia kreminis, kartusis migdolas, kurį palaiko fantastiškai šilta tongapupelė su vyšnios užuominomis kvapo pabaigoje.
Kvapu patartina mėgautis šaltaisiais mėnesiais arba išskirtiniais vakarais. Tai ilgai išliekantis kvapas, su įdomia projekcija.
Kas įkvėpė sukurti šiuos vyšnių aromato Federico Mahora 900 kvepalus? Šie FM World kvepalai savo kvapu prilygsta Lost Cherry kvepalų kvapui.

PURE Royal 900 kvapo natos:
Galvos (Viršutinė) gaida: juoda vyšnia, vyšnių likeris, kartieji migdolai.
Širdies (Vidurinė) gaida: rožė, jazminas, rūgščios vyšnios.
Gilumos (Bazinė) gaida: tongapupės, santalas, vetiveris, kedras.

Kvapas: medienos su vaisių nata.
Charakteris: žavus, nepakartojamas, kerintis vyšnių aromatu
Talpa: 50 ml.
Parfumo: 20%
Prekės kodas: 170900
Kaina: 35.01 €     Pirkti iš FM World FM 900 kvepalai 

FM kvepalų testeris
Talpa: 1,4 ml.
Prekės kodas: 390900
Kaina: 00.34 €     Pirkti internetu iš FM World Lietuva

Šie FM 900 kvepalai turi platų produktų pasirinkimą, kurie yra tokio pat kvapo: namų kvapai su pagaliukaisspintos gaiviklis, prausimosi gelis putoskvepalai pieštukiniaipurškiami namų kvapaikvapas automobiliuikūno purškiklis ir rankų purškiklis. Kvepalų rinkinys jūsų pasirinkimui.
Iš gausaus šio kvapo produktų, (kvapas panašus į Tom Ford Lost Cherry kvapą) jūs galite sukomponuoti puikų pirkinį sau ar dovanų rinkinį jai, mamai, sesei, draugei ar močiutei. Dovanos ir sveikinimai džiugina artimuosius gimtadienio, jubiliejaus, vestuvių, Kalėdų, Valentino ar mamos dienos proga.
Dovanos internetu atvyks tiesiai į namus, darbovietę ar bet kokią kitą jūsų pasirinktą vietą.

2 komentarai:

  1. Vyšnia13:36

    Aromatas šiltas ir jaukus. Malonios migdolų, ryškių vyšnių natos. Laikui bėgant nukrenta viršutinės ir vidurinės natos, įskaitant ir vyšnią, o lieka medžio gabalėliai ir prieskoniai, o tai pat malonu. Iš tiesų, šio kvapo populiarumas yra pagrįstas. Kvapas universalus, tinkantis bet kuriuo metų laiku, galima nešioti žiemą ir vasarą. Vyšnių ir migdolų mėgėjai tai įvertins.

    AtsakytiPanaikinti
  2. Vyšnių migdolai, ilgai išliekantys17:38

    Kiekvieną kartą dėvėdama šiuos kvepalus sulaukiu komplimentų, bet jei nori būti pastebėtas, tai kaip tik tau – manau, kad tai mano firminis kvapas. Man tai kvepia romantika butelyje – seksualu, patrauklu ir šiek tiek saldu. Jei mėgstate migdolų natas, tai tikrai jums. Kvapas pas mane išsilaiko visą dieną 6-7 valandas. Tai pats unikaliausias, skaniausias kvapas. Kvepia kaip įmantrus vyšnių migdolų kvapas. Man tai patinka ir tikiuosi, kad tą kvapą gamins visada.

    AtsakytiPanaikinti