Gaivūs Šipriniai Kvepalai su Citrusine Nata Unisex FM 987

 

Francis Kurkdjian Aqua Universalis analogas FM 987 kvepalai internetu

PURE Royal 987 unisex. Švarus, skaidrus, gaivus, raminantis ir nostalgiškas kvapas. Gėlių ir citrusinių vaisių natos yra intensyvesnės ir tuo pat metu rafinuotos. Tai brangus kvapas ir jis kvepia brangiai, tačiau nėra vulgarus. Tiesiog puikus, lengvas, bet rafinuotas kvapas šiltam orui.
Kas įkvėpė sukurti šiuos gaivinančius FM World kvepalus? Šių FM kvepalų kvapas panašus į MFK Aqua Universalis kvepalų kvapą. Federico Mahora šipriniai kvepalai su citrusine nata.

PURE Royal FM 987 kvapo natos:
Galvos (Viršutinė) gaida: bergamotė, rožinis greipfrutas, citrina, geltonasis mandarinas, agurkas, galbaninė ferula, žalieji lapai.
Širdies (Vidurinė) gaida: jazminas, frezija, rožė, pakalnutė, ozono natos, hedionas, saulės salicilatai, apelsinmedžio žiedai.
Gilumos (Bazinė) gaida: santalas, baltasis muskusas, orkanoksas, lorenox, Javos vetiverija, santamanol.

Kvapas: šiprininis su citrusine nata.
Charakteris: grynas, gaivinantis, viliojantis
Talpa: 50 ml.
Parfumo: 20%
Prekės kodas: 170987
Kaina: 44.33 €        Pirkti

FM PURE Royal kvepalų mėginėlis
Talpa: 1,4 ml.
Prekės kodas: 390987
Kaina: 00.41 €     

2 komentarai:

 1. Tobulas kvapas21:38

  Na, laikai keičiasi, dabar sėdžiu namų biure ir nosis nuolatos klaidžioja prie megztinio, kuris šįryt gavo kelis purslus to dieviško vandens. Aiškus, erdvus grynumas, kurį švelniai užbaigia lengvas gėlių prisilietimas.
  Negaliu tiksliai paaiškinti, kodėl šis kvapas man toks tobulas, bet galima sakyti, kad jis man buvo įgimtas.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Anonimiškas12:20

  Saldus, jaukus, gaivus kvapas. Kaip gurkšnis šviežiai spaustų sulčių iš prinokusių apelsinų ankstyvą rytą žydinčiame vasaros sode.
  Citrusinės natos labai geros – nėra rūgštokos ar aštrios, jaučiasi saulėtos ir švytinčios. Džiaugsminga vasariška nuotaika suteikia oranžinę spalvą, o vos girdima pakalnutė daro kvepalus nesvarius, trapius, moteriškus. Labai apgalvota, elegantiška puokštė, kviečianti pas save.

  AtsakytiPanaikinti