Citrusiniai Kvepalai su Jūros Druskos Užuomina Unisex FM 982

 

Tom Ford Sole di Positano analogas FM 982 kvepalai vasarai

PURE Royal 982 unisex kvepalai. Gaivus kaip jūros vėjas. Gražus, lengvas, gėlių-citrusinių vaisių aromatas, ne per daug citrusinis ir linijinis, labai lengva nešioti. Toks jausmas, lyg gulėtum saulėje apelsinų giraitėje tarp milijonų žiedų. Tai puikus vasaros atostogų kvapas.
Kas įkvėpė sukurti šiuos gaivius Federico Mahora kvepalus? Šie FM kvepalai savo kvapu panašūs į Sole di Positan kvepalų kvapui. FM citrusiniai kvepalai su jūros druskos užuomina.

PURE Royal FM 982 kvapo natos:
Galvos (Viršutinė) gaida: mandarinas, bergamotė, citrina.
Širdies (Vidurinė) gaida: apelsinų eterinis aliejus, apelsinmedžio žiedai, pipirai.
Gilumos (Bazinė) gaida: kedras, muskusas, samanos.

Kvapas: citrusinis su jūros druskos nata.
Charakteris: gaivus kaip jūros brizas, jausmingas
Talpa: 50 ml.
Parfumo: 20 %
Prekės kodas: 170982
Kaina: 44.33 €     

FM PURE Royal kvepalų testeris
Talpa: 1,4 ml.
Prekės kodas: 390982
Kaina: 00.41 €     

3 komentarai:

 1. Vasarai18:43

  Koks tai paprastas, puikus vasaros kvapas! Elegantiškas, pastovus, kokybiškas iki pat plaukų galiukų. Kiekvieną kartą, kai jus vargins karštis, jus nudžiugins gaivus jūros vėjelis. Jaunatviško lengvumo, paplūdimio vilos ir daugybės gyvenimo džiaugsmo mišinio kvapas.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Anonimiškas13:48

  Mano šios vasaros atradimas. Labai gražus ir universalus kvapas. Užsisakiau šį kvapą žinodama, kad mėgstu citrusinius kvapus. Man tai jausmingi citrusiniai vaisiai ir sudėtinga kažko saldaus-sūrus puokštė. Apskritai, aromatas yra labai kilnus. Nuostabus vasaros kvapas!

  AtsakytiPanaikinti
 3. Elegantiškas, pastovus, aukštos kokybės iki pat plaukų galiukų aromatas vasarai. Kvepalai yra kilnūs ir tuo pat metu kasdieniški. Jaunatviško lengvumo, paplūdimio, vilos prie ežero ir didelio gyvenimo geismo mišinio aromatas.

  AtsakytiPanaikinti