Intriguojantys Rytietiški Gėlių Kvepalai Unisex FM 980

 

Tom Ford Soleil Neige analogas FM 980 kvepalai pigiau
PURE Royal 980 vyrams ir moterims. Tai lengvas, erdvus, viliojantis gėlių ir vanilės aromatas. Šie kvepalai yra daugiau moteriškesni, tačiau tinka ir vyrams, jei jiems patinka gėlės. Toks malonus aromatas, kuris tinka tiek vėsesnei dienai, tiek šiltesnėms rudens ir pavasario dienoms.
Kas įkvėpė sukurti šiuos intriguojančius Federico Mahora kvepalus? Šie FM kvepalai savo kvapu panašūs į Soleil Neige kvepalų aromatą. Rytietiški kvepalai su gėlių nata.

PURE Royal FM 980 kvepalų natos:
Galvos (Viršutinė) gaida: bergamotė, kvapieji kanangai (ylang-ylang), žalumos natos
Širdies (Vidurinė) gaida: jazminas, tuberožė, saulės salicilatai
Gilumos (Bazinė) gaida: vanilė, benzoinas, auksinis gintaras

Kvapas: rytietiškas su gėlių nata.
Charakteris: drąsus, intriguojantis
Talpa: 50 ml.
Parfumo: 20%
Prekės kodas: 170980
Kaina: 44.33 €        Pirkti iš FM World Lietuva

FM PURE Royal kvepalų mėginėliai
Talpa: 1,4 ml.
Prekės kodas: 390980
Kaina: 00.41 €     Pirkti 

3 komentarai:

 1. Anonimiškas18:17

  Kai pirmą kartą papurškiau kvapą, į nosį pateko citrusinė bergamotė, kuri man labai patiko. Tačiau per kitas 5 minutes ši nata beveik visiškai išnyko ir pajutau gėlių kreminį kvapą ir saldumą. Man tas kvapas taip pat patiko, bet jis tikrai buvo moteriškas ir nelabai įsivaizdavau jį nešiojant vyrą. Po kurio laiko buvo pridėta tam tikra dūminė ir dervinga nata, todėl kvapas vėl tapo unisex.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Ramus ir šiltas kvapas14:27

  Švelnus moteriškumo ir grožio aromatas. Iš pradžių kvapas atrodo gaivus, jam besivystant atsiranda saldus atspalvis. Pagrindas šiltas ir saldus. Saulė ir sniegas! Džiaugiuosi juo per visą jo gyvavimą. Ramus ir šiltas kvapas. Jame atsidūrus iš karto norisi išmesti iš savęs visas kančias, apsirengti medvilniniu baltu chalatu ir atsisėsti prie jaukaus, šilto, šiek tiek rusenančio židinio.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Man labai patiko šie kvepalai! Jaučiu, kad tai saldus, švelniai aštrus kvapas ir ilgai išliekantis. Tai tarsi labai lengvo bergamočių kvapo su gintaro atspalviais mišinys. Tikrai rekomenduočiau šiuos kvepalus bet kuriai moteriai ir vyrui ir būtinai nusipirksiu dar kartą šiuos kvepalus, kai pasibaigs šis viliojantis kvapas!

  AtsakytiPanaikinti