Švelnūs Gurmaniški Gėlių Kvepalai Unisex FM 934

 

Giorgio Armani Prive Vert Malachite analogas FM 934 kvepalai internetu

PURE Royal 934 FM kvepalai vyrams ir moterims. Šis aromatas yra kreminis, saldus, stiprus ir švelnus vienu metu. Tai tarsi turtinga ir skani grietinėlė, padengta baltais gėlių žiedlapiais. Tai puikus kvapas, kurį reikia išbandyti, jei nenorite pasigrožėti jo unikaliu aromatu. Tai kvepalai vyrams ir moterims, jei jie nori būti pastebėti.
Kas įkvėpė sukurti šiuos švelnius Federico Mahora kvepalus? Šie kvepalai savo kvapu panašūs Prive Vert Malachite kvepalų aromatą. FM gėlių kvepalai su vaisine nata.

PURE Royal FM 934 kvepalų natos:
Galvos (Viršutinė) gaida: medus, apelsinas, vyšnia.
Širdies (Vidurinė) gaida: jazminas, rožė, apelsinmedis, pakalnutė, gvazdikas.
Gilumos (Bazinė) gaida: santalas, kiparisas, kokosas, karamėlė, kedras, persiko odelė, muskusas.

Kvapas: gėlių su gurmaniška nata.
Charakteris: švelnus, įtraukiantis
Talpa: 50 ml.
Parfumo: 20%
Prekės kodas: 170934
Kaina: 44.33 €         Pirkti 

FM kvepalų testeriai
Talpa: 1,4 ml.
Prekės kodas: 390934
Kaina: 00.41 €     Pirkti 

3 komentarai:

 1. Geriausi kvepalai15:48

  Šie PURE Royal kvepalai yra geriausi, jie atsiveria sultingais citrusais, daugybe lelijų, jazminu. Man patinka šis aromatas, nes jis man neprimena kitų kvepalų. Nenaudojau nieko, išskyrus šiuos kvepalus. Tikrai dar pirksiu šiuos FM kvepalus. Labai rekomenduoju.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Anonimiškas12:20

  Šis aromatas yra vienas iš tų kvapų, kuriuos visada prisiminsite. Kvepalai yra įdomūs ir sudėtingi. Tai saulėtas aromatas, tarsi gėlės užmigtų, po vakarine vasaros saule. Aš nežinau kito panašaus kvapo. Tai vienas geriausių mano pirkinių. Labai džiaugiuosi, kad turiu jį savo kolekcijoje.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Anonimiškas18:23

  Kvapas svaiginantis, tankus, lyg šydas ar kokonas aplinkui apsisuka. Suteikia absoliučios išpuoselėjimo, prabangos ir palaimos pojūtį.

  AtsakytiPanaikinti