Ugningi Rytietiški Kvepalai su Prieskonių Nata Unisex FM 906

Tom Ford Tobacco Vanille analogas FM 906 kvepalai internetu
PURE Royal 906 kvepalai vyrams ir moterims. Nuostabus, ugningas tabako aromatas, kuriam vanilė ir tongapupė, suteikti saldumo jausmą. Aistringi, rafinuoti žiemos unisex kvepalai. Aromatas veikia tarsi gravitacija, todėl žmonės nori būti arčiau vienas kito.
Kas įkvėpė sukurti šiuos tabako vanilės aromato Federico Mahora kvepalus? Šie FM kvepalai savo kvapu panašūs į TF Tobacco Vanille kvepalų aromatą. Rytietiški kvepalai su prieskonių nata.

PURE Royal FM 906 kvapo natos:
Galvos (Viršutinė) gaida: bergamotė, nektarinas, imbieras
Širdies (Vidurinė) gaida: jazminas, gvazdikas, cinamono lapai, rozmarinas, heliotropas
Gilumos (Bazinė) gaida: vanilė, tongapupės, kedras, tabakas, pačiulis

Kvapas: rytietiškas su medžio nata.
Charakteris: ugningas, aistringas.
Talpa: 50 ml.
Parfumo: 20%
Prekės kodas: 170906
Kaina: 44.33 €        Ką dovanoti Kalėdų, gimtadienio, Valentino dienos proga?

FM kvepalų testeris
Talpa: 1,4 ml.
Prekės kodas: 390906
Kaina: 00.41 €     Geriausia dovana žmonai, dukrai, draugei, mamai, vyrui, draugui yra kvepalai

3 komentarai:

 1. Anonimiškas21:30

  Mano mėgstamiausias kvapas. Savo buteliuką pirkau maždaug prieš pustrečių metų ir jis vis dar kvepia prabangiai. Tai mano pasirinkimas šaltesniems mėnesiams. Kvepalai yra sodrūs ir karališki ir jie skirti tik ypatingoms progoms. Sulaukiu daug komplimentų ir žmonių, kurie klausia, kokius kvepalus aš dėviu. Tai vienintelis kvapas, kurį naudodamas negaliu nustoti jo uostyti. Tai tiesiog neįtikėtina.

  AtsakytiPanaikinti
 2. vanilinis20:53

  Vienas iš mėgstamiausių. Gražiausia vanilė su lengvai apibarstyta brangiu pypkės tabaku. Ir nors jis stulbinančiai populiarus, kažkodėl tai manęs neatbaido, nes jis toks geras. Vienas iš nedaugelio kvepalų, kuriuos nusipirkau antrą kartą. Šaltas ruduo su nukritusiais, geltonais lapais – šių kvepalų metas.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Stulbinančiai puošnus19:28

  Šis kvapas turi stiprų tabako kvapą, bet manau, kad vanilė puikiai jį subalansuoja. Šis kvapas tikrai malonus žiemai. Sukelia prisiminimus apie rudenį ir Kalėdas. Nors tai unisex, manau, kad jis labiau linkęs į moterišką pusę. Tai puikiai tiktų vyresnei, rafinuotai moteriai. Bet tai tik mano nuomonė.

  AtsakytiPanaikinti