Rytietiški Gurmaniški Kvepalai Vyrams FM 839

Armani Emporio Stronger With You analogas FM 839 kvepalai
PURE Royal 839 kvepalai vyrams. Tai tikrai saldus ir malonus aromatas, kuris sujaudins jūsų mintis. Jis žinomas, kaip šaltos žiemos, ar tamsios nakties aromatas, ilgai trunka ir nuostabiai vystosi.
Sujungia tobulai šiltas ir aštrias kvapo natas, sukurdamas drąsų ir jausmingą kvapą.
Kvapas atsiveria ryškiu kardamono, rožinių pipirų ir žibuoklių lapelių mišiniu, kuris kompozicijai suteikia aštrumo. Kvapui nusistovėjus, pajusite šalavijų, levandų ir ananasų širdies natas, kurios suteiks subtilaus saldumo, kuriam neįmanoma atsispirti. Bazinės vanilės ir gintaro natos suteikia aromatui šiltą ir jausmingą užbaigimą, kuris išlieka ant odos ir drabužių.
Dėl sodraus ir jaukaus aromato jis ypač tinka šaltesniems mėnesiams, suteikia šilumos vėsioms dienoms ir vakarams. Kalbant apie paros laiką, tai universalus kvapas, sklandžiai pereinantis iš dienos į nakties aromatą.
Meilės kupinas aštrių ir saldžių natų mišinys puikiai papildo charizmatišką ir vyrišką asmenybę, todėl tai puikus pasirinkimas norintiems atkreipti į save dėmesį. Kvepalai puikiai dera su įmantriais ir stilingais drabužiais.
Kas įkvėpė sukurti šiuos gurmanškus Federico Mahora kvepalus? Šie FM World kvepalai savo kvapu panašūs į Stronger With You kvepalų aromatą. Rytietiški FM kvepalai vyrams su gurmaniška nata.

PURE Royal FM 839 kvepalų natos:
Galvos (Viršutinė) gaida: kardamonas, rožiniai pipirai, mėta, šalavijas
Širdies (Vidurinė) gaida: našlaitė, lapai, apelsinmedžio žiedai, levanda, ananasas
Gilumos (Bazinė) gaida: vanilė, kedras, gintaras, gvajako medis

Kvapas: rytietiškas su medžio nata.
Charakteris: jausmingas, esencinis, pilnas meilės
Talpa: 50 ml.
Parfumo: 20%
Prekės kodas: 170839
Kaina: 40.33 €         Pirkti

FM Kvepalų testeriai
Talpa: 1,4 ml.
Prekės kodas: 390839
Kaina: 00.41 €        Pirkti

1 komentaras:

  1. Anonimiškas16:27

    Kvepalai kvepia silta mediena ir sakais. Puikus vakaro variantas. Jei kam nors padovanosite, tai be problemų tiks žmonėms nuo 30 iki 50 metų.

    AtsakytiPanaikinti