Jausmingi Šipriniai Rytietiški Kvepalai Vyrams FM 490

Michael Kors Extreme Rush kvepalų analogai FM 490 dovana internetu
PURE 490 kvepalai vyrams. Kvepalai turi originalų natų derinį, kuris sukuria jausmingą ir drąsų kvapą. Kvapas prasideda aštriais citrusiniais vaisiais, įskaitant ryškią bergamotę ir aštrų kadagį, kuris akimirksniu suteikia energijos. Kai kvapas vystosi, aromatiniai prieskoniai, tokie kaip muskato riešutas ir raudonasis čiobrelis, suteikia šilumos ir jausmingumo.
Šis kvapas ypač tinka šiltuoju metų laiku, todėl idealiai tinka pavasariui ir vasarai. Jo drąsi ir gyva kompozicija puikiai papildo saulėtą ir gyvybingą šiltojo meto orą. Be to, jis skirtas dėvėti dieną, nes ryškus ir energingas charakteris be vargo pakelia ir atgaivina nuotaiką.
Tai kvapas, pritaikytas drąsiam ir nuotykių trokštančiam vyrui. Šis aromatas skirtas vyrui, kuris mėgsta rizikuoti, tyrinėti naujus horizontus ir priimti jaudinančius gyvenimo momentus. Tai simbolizuoja vyrą, kuris nebijo peržengti ribų ir pasinaudoti galimybėmis.
Renkantis aprangą, kuri derėtų prie šių kvepalų, rinkitės kasdienius, bet stilingus drabužius. Energinga ir dinamiška aromato prigimtis puikiai dera su kasdieniais drabužiais.
Kas įkvėpė sukurti šiuos Jausmingus FM kvepalus? Šie Federico Mahora kvepalai savo kvapu galimai panašūs į Extreme Rush kvepalų aromatą. Šipro kvepalai su rytietiška nata.

PURE FM 490 kvepalų natos:
Galvos (Viršutinė) gaida: kadagys, bergamotė, raudonasis apelsinas.
Širdies (Vidurinė) gaida: raudonieji čiobreliai, muskato riešutai, šalavijas.
Gilumos (Bazinė) gaida: muskusas, pačiulis, ąžuolo samanos.

Kvapas: šiprinis su ambros ir muskuso nata.
Charakteris: drąsus, charakteringas, jausmingas
Talpa: 50 ml.
Parfumo: 20%
Prekės kodas: 100490
Kaina: 23.43 €        Pirkti dovana internetu vyrui, tėčiui, draugui, seneliui, broliui

FM Kvepalų testeris
Talpa: 1,4 ml.
Prekės kodas: 390490
Kaina: 00.41 €        Pirkti dovanos gimtadienio proga, kalėdoms, valentino dienos, jubiliejaus

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą