Gaivinantys Citrusų Gėlių Kvapo Kvepalai Unisex PURE Royal 914

 

Jo Malone Wood Sage Sea Salt kvepalų analogai FM 914 internetu
Citrusiniai kvepalai PURE Royal 914 vyrams ir moterims. Kvapas yra saldus, vėsus ir putojantis, kaip šaltą vėjuotą dieną nuo vandens dvelkianti gaiva. Jei norite turėti kvapą, kuris paprastai nėra tik saldus, bet ir unikalus, tai šie kvepalai kaip tik jums. Šis kvapas puikiai tinka pavasariui ir vasarai.
Kas įkvėpė sukurti šiuos dvelkiančius gaiva Federico Mahora kvepalus? FM 914 kvepalai savo kvapu panašūs į Wood Sage & Sea Salt kvepalų kvapą. Citrusiniai kvepalai moterims ir vyrams su gėlių nata.

PURE Royal FM 914 kvepalų natos:
Galvos (Viršutinė) gaida: bergamotė, žalumos natos, sūrios natos.
Širdies (Vidurinė) gaida: šalavijas, vaisinės natos, gėlių natos.
Gilumos (Bazinė) gaida: medžio natos, gintaras, muskusas.

Kvapas: citrusinis su gėlių nata.
Charakteris: gaivinantis, putojantis, saldus
Talpa: 50 ml.
Parfumo: 20 %
Prekės kodas: 170914
Kaina: 44.33 €         Pirkti Pure royal Unisex kvepalai atsiliepimai

FM kvepalų mėginėlis
Talpa: 1,4 ml.
Prekės kodas: 390914
Kaina: 00.41 €     Federico mahora kvepalai atsiliepimai pigūs geri kvepalai

4 komentarai:

 1. Vienas iš mano mėgstamiausių kvapų. Man labai patinka šis kvapas, toks gaivus ir svaiginantis. Kvepia ūkanotą dieną pasivaikščiojimu prie jūros. Manau jie tikrai yra unisex kvepalai. Jei esate labiau vyriškų, tačiau lengvų kvapų mėgėjas/a, labai rekomenduočiau. Greita ir puikus pristatymas.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Anonimiškas15:52

  Kvepalai švieži, lengvi, švarūs, malonūs ir unisex. Leidžia pasijusti lyg SPA centre. Kvepia jūros pulsu ir smėlingu, vėjuotu paplūdimiu. Aš naudoju jį kasdien ir pasimatymui. Kvapas man trunka apie 4 valandas. Norėčiau, kad aromatas išliktų šiek tiek ilgiau, tačiau labai skanus, kol kvepia. Gera parduotuvė.

  AtsakytiPanaikinti
 3. saldus ir sūrus16:10

  Kvapas saldus ir sūrus, kaip sūdyta karamelė. Sūrumas ir saldumas yra tuo pačiu metu. Man patinka toks dviprasmiškumas. Šis kvapas puikiai tinka drėgnai odai po dušo. Puikiai tinka vasarą. Lengvas, malonus unisex karštyje.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Tikrai klasika21:48

  Man patinka medienos, šalavijų ir jūros druskos kvapai. Maloniai kvepia ir priminė šiltą dieną paplūdimyje. Tai nesenstantis gaivus, tačiau šiltas kvapas, kurį gali dėvėti bet kuri išranki moteris ar vyras. Puikus pavasario, vasaros ir rudens kvapas. Išbandykite, norėsite įsisupti į prabangą ir puikius FM World kvapus.

  AtsakytiPanaikinti