Vėsūs Citrusiniai Vyriški Kvepalai FM 93

Azzaro Chrome kvepalų analogai FM 93 gera dovana internetu
PURE 93 klasikiniai hesperidiniai kvepalai vyrams. Idealiai tinka vyrams, kurie nori išlikti saviti nenaudodami stipraus kvapo kvepalų.
Kvepalai yra žavūs, įkūnijantys modernumą ir gaivumą.
Kvapas prasideda ryškiomis citrusinių vaisių natomis, įskaitant ananasus, bergamotę ir greipfrutus, kurios suteikia kvapui aštrų ir gyvybingą charakterį. Kvepalui vystantis, atsiranda subtilus gėlių ir medienos akordų mišinys, suteikiantis gilumo ir aromatingumo.
Ši aromatinga kompozicija dažnai asocijuojasi su lauko pramogomis, biuru, todėl ypač tinka pavasario ir vasaros sezonams. Puikiai atspindi saulėtos dienos esmę, todėl puikiai tinka dėvėti dieną. Nesvarbu, ar vaikščiojate paplūdimiu, ar dalyvaujate atsitiktiniame susirinkime, šie kvepalai papildys aplinką ir paliks ilgalaikį įspūdį.
Šis aromatas sukurtas šiuolaikiniam vyrui, kuris skleidžia pasitikėjimą ir charizmą. Kvepalai išlaiko pusiausvyrą tarp klasikinio ir šiuolaikinio kvapo, todėl yra universalūs įvairioms progoms ir gyvenimo būdui.
Renkantis aprangą, kuri papildytų šį aromatą, rinkitės kasdienius, bet stilingus drabužius. 
Kas įkvėpė sukurti šiuos gaiviai vėsius Federico Mahora kvepalus? Šie FM kvepalai savo kvapu prilygsta Chrome kvepalų kvapui.

PURE FM 93 kvepalų natos:
Galvos (Viršutinė) gaida: ananasas, rozmarinas, bergamotė.
Širdies (Vidurinė) gaida: ciklamenas, levanda, jazminas, imbieras.
Gilumos (Bazinė) gaida: ąžuolo samanos, gebenė.

Kvepalai: citrusiniai su ananaso nata.
Charakteris: šiuolaikiškas, gyvas
Talpa: 50 ml.
Parfumo: 20%
Prekės kodas: 100093
Kaina: 21.30 €        dovana internetu vyrui, tėčiui, draugui, seneliui, broliui

FM Kvepalų mėginėlis vyrams
Talpa: 1,4 ml.
Prekės kodas: 390093
Kaina: 00.41 €        dovanos gimtadienio proga, kalėdoms, valentino dienos, jubiliejaus

1 komentaras:

  1. Anonimiškas11:18

    Pradžioje šiek tiek atšiaurus, bet vėliau šviežias ir malonus. Šių kvepalų laikas yra vasara arba pavasaris. Nors ir gaivus, bet su šerdimi ir charakteriu, ne kaip šiuolaikiniai kvepalai. Man atrodo, kad senais 90-aisiais net lengvi kvapai vyrams buvo kuriami vyriškesni.

    AtsakytiPanaikinti