Šilti Rytietiški Kvepalai Vyrams FM 475

Chanel Allure pour Homme kvepalų analogai FM 475 dovana internetu
PURE 475 kvepalai vyrams. Tai populiarus pasirinkimas tarp vyrų, kurie vertina patrauklų ir nesenstantį kvapą. Šis aromatas yra harmoningas citrusinių vaisių, šiltų prieskonių ir medienos natų mišinys, sukuriantis subalansuotą ir viliojančią kompoziciją.
FM kvepalų kvapas tinka įvairioms progoms ir sezonams. Tačiau dėl šiltų ir aštresnių  atspalvių jis puikiai tinka vėsesniems mėnesiams, o rudenį ir žiemą suteikia jaukią ir patrauklią aurą. Jei laukia ruduo ar žiema, šis aromatas parodys savo gražiąsias puses.
Šis aromatas sukurtas šiuolaikiškam ir patraukliam vyrui, vertinančiam kokybę ir dėmesį detalėms. Puikiai tiks tiems, kurie nori padaryti ilgalaikį įspūdį su nesenstančiu ir šiuolaikišku kvapu.
Kas įkvėpė sukurti šiuos saldžiai patrauklius Federico Mahora kvepalus? Šių kvepalų kvapas panašus į Allure pour Homme kvepalų kvapą. Rytietiški FM kvepalai vyrams su medžio nata.

PURE FM 475 kvepalų natos:
Galvos (Viršutinė) gaida: bergamotė, mandarinas, citrina, kardamonas
Širdies (Vidurinė) gaida: levanda, jazminas, ciklamenas
Gilumos (Bazinė) gaida: kedras, muskusas, pačulis, tongapupės

Kvapas: rytietiškas.
Charakteris: šiltas, patrauklus
Talpa: 50 ml.
Parfumo: 20%
Prekės kodas: 100475
Kaina: 21.30 €        dovana internetu vyrui, tėčiui, draugui, seneliui, broliui

FM Kvepalų mėginėlis vyrams
Talpa: 1,4 ml.
Prekės kodas: 390475
Kaina: 00.41 €        dovanos gimtadienio proga, kalėdoms, valentino dienos, jubiliejaus

2 komentarai:

  1. Renata19:22

    Mano vyras mėgstamiausi kvepalai. Kvepia nuostabiai ir labai vyriškai. Kai noriu pasakyti, kad tai yra jaudinantis, vyriškas aromatas, aš tai ir turiu omenyje. Puiki dovana bet kuriam mylimam vyrui.

    AtsakytiPanaikinti
  2. Anonimiškas18:50

    Kvapas su lengvu citrusiniu akcentu, kuris sušvelnina saldžias ir vaisių natas. Tai ne apie rytietišką skonį ir temperamentą, o apie rytietišką išmintį. Tai ramus šiltas saulėlydis ant jūros kranto.

    AtsakytiPanaikinti