Žavūs Gardūs Gėlių Vaisių Kvepalai Unisex FM 984

 

Juliette Has A Gun Pear Inc analogas FM 984 kvepalai internetu

PURE Royal 984 unisex. Labai malonus ir švarus gėlių ir vaisių kvapas. Kriaušė suteikia muskusui gražaus traškumo, todėl kvepalai tampa nuostabiu pavasario ir vasaros kvapu. Šie FM kvepalai yra paprasti ir švelnūs, tačiau kartu ir modernūs, žavūs ir madingi.
Kas įkvėpė sukurti šiuos gardžius FM World kvepalus? Šie kvepalai savo kvapu panašūs Has A Gun Pear Inc kvepalų aromatą. Federico Mahora gėlių kvepalai su vaisine nata.

PURE Royal FM 984 kvapo natos:
Galvos (Viršutinė) gaida: bergamotė, kriaušė, susmulkint.
Širdies (Vidurinė) gaida: kriaušės žiedai, jazminas.
Gilumos (Bazinė) gaida: ambra, taurusis muskusas.

Kvapas: gėlių su vaisine nata.
Charakteris: gardus, žavus, džiaugsmingas
Talpa: 50 ml.
Parfumo: 20%
Prekės kodas: 170984
Kaina: 44.33 €         Pirkti 

FM PURE Royal kvepalų testeriai
Talpa: 1,4 ml.
Prekės kodas: 390984
Kaina: 00.41 €     Pirkti 

2 komentarai:

 1. Lengvi gaivūs kvepalai11:10

  Šie kvepalai tokie lengvi, gaivūs ir švarūs, taip pat švelniai saldūs. Mėgstu vaisių kvapus, pavyzdžiui, žalių obuolių ar persikų. Dar niekada nebuvau bandžiusi kriaušių kvapo. Šie kvepalai turi nuostabų kvapą. Jei mėgstate vaisių kvapus, šis kvapas kaip tik jums. Dėvėdama šiuos kvepalus sulauksite komplimentų.
  Kvepalai prasideda nuo žalios kriaušės ir sušvelnėja iki kreminio, saldaus, šiek tiek medienos kvapo, kuris išlieka visą dieną, tačiau yra pakankamai švelnus, kad tiktų biure. Jei dirbate biure (vadybininku, draudimo agentu, gydytojo, mokytoja ir pan.), šie kvepalai kaip tik jums.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Anonimiškas12:47

  Kaip skaniai ir jausmingai kvepia! Ir švieži ir erotiški. Mano nuomone, kvepia jaunyste. Ilgaamžiškumas vidutinis, puikiai tinka prie gražių suknelių ir ilgų plaukų. Ir pridursiu, kad tai ne itin dažnas kvapas, minioje tikrai išsiskirsite bendrame standartinių kvepalų fone.

  AtsakytiPanaikinti