Maištingi Rytietiški Kvepalai Unisex FM 904

Le Labo Santal 33 analogas FM 904 kvepalai internetu pigiau
PURE Royal 904 unisex kvepalai. Tai išskirtinis aromatas, labai natūralus, sumedėjęs su šiltomis, prieskoninėmis ir linijinėmis santalo natomis ir švelniu saldumu. Tai yra gražus meno kūrinys. Tai lyg natūralus miškas su subtiliomis gėlių užuominomis.
Tai drąsus ir maištingas aromatas, tinkantis rudens ir žiemos sezonui. Šie FM kvepalai savo kvapu yra panašūs į Santal 33 kvepalų kvapą.

PURE Royal FM 904 kvapo natos:
Galvos (Viršutinė) gaida: kmynai, kardamonas, ciklamenas.
Širdies (Vidurinė) gaida: smilkalai, vilkdalgis, žemės natos.
Gilumos (Bazinė) gaida: muskusas, oda, santalas.

Kvapas: rytietiškas su medžio nata.
Charakteris: maištingas, drąsus, žvalus
Talpa: 50 ml.
Parfumo: 20 %
Prekės kodas: 170904
Kaina: 44.33 €    Ką dovanoti Kalėdų, gimtadienio, Valentino dienos proga?

FM kvepalų testeris
Talpa: 1,4 ml.
Prekės kodas: 390904
Kaina: 00.41 €     Geriausia dovana žmonai, dukrai, draugei, mamai, vyrui, draugui yra kvepalai

3 komentarai:

 1. FM Unisex Kvepalai15:26

  FM kvepalai PURE Royal Unisex moteris ir vyrams. Kvepalai savo kvapu tinka tiek vyrams tiek moterims. FM Pure Royal Unisex kvepalai išskirtinio skonio moerims ir vyrams. Kvepalų kvapas Unisex perkamiausi. Piguūs, geri, išskirtiniai, prabangūs, originalūs Federico Mahora kvepalai.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Anonimiškas11:04

  Įdomus sūrumo ir saldumo derinys. Man patinka – tokia laisvę mylinti dvasia, svajonės kvapas, stiprybės kvapas. Ant odos jis skamba subtiliai ir harmoningai. Man kvapas labai brangus. Kaip brangus automobilis su odiniu salonu. Jis tapo mėgstamiausiu mano kolekcijoje ir puikiu šio šilto rudens palydovu.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Nuostabūs kvepalai18:40

  Man patinka sandalmedžio kvapas. Kvapas iš pradžių atsiskleidžia kaip labai stiprus ir beveik aštrus su daug prieskonių, bet po kelių minučių jis pradeda virsti į tikrai gražų ir priklausomybę sukeliantį sandalmedžio, naujos odos, šiek tiek švelnų pudrinį gėlių kvapą. Dabar visiškai suprantu, kodėl tiek daug moterų ir vyrų mėgsta šį kvapą. Aš labai myliu šiuos kvepalus ir dažnai juos nešiosiu.

  AtsakytiPanaikinti