Gėlių Kvepalai su Rytietiška Nata Unisex FM 915

 

Jo Malone Wild Bluebel analogas FM 915 kvepalai internetu pigiau

Gėlių kvepalai PURE Royal 915 vyrams ir moterims. Tai nepaprastai lengvas, saldus ir erdvus kvapas. Taip kvepia klasikiniai vyriški kvepalai su priderintu žaviu moterišku kvepalų aromatu. Ši sąjunga šiuos kvepalus paverčia Unisex kvepalais.Tai puikus aromatas toms dienoms, kai nesinori nieko sunkaus. Puikiai tinka pavasariui ir vasarai. 
Kas įkvėpė sukurti šiuos saldžius, sultingus Federico Mahora kvepalus? Šie kvepalai savo kvapu panašūs JM Wild Bluebel kvepalų aromatą. Gėlių kvepalai su rytietiška nata.

PURE Royal FM 915 kvepalų natos:
Galvos (Viršutinė) gaida: hiacintas, gvazdikas.
Širdies (Vidurinė) gaida: pakalnutė, jazminas, erškėtrožė.
Gilumos (Bazinė) gaida: baltas gintaras, muskusas.

Kvapas: gėlių su rytietiška nata.
Charakteris: sultingas, saldus, nepaprastai lengvas
Talpa: 50 ml.
Parfumo: 20%
Prekės kodas: 170915
Kaina: 44.33 €         Ką dovanoti Kalėdų, gimtadienio, Valentino dienos proga?

FM kvepalų mėginėlis

Talpa: 1,4 ml.
Prekės kodas: 390915
Kaina: 00.41 €     Geriausia dovana žmonai, dukrai, draugei, mamai, vyrui, draugui yra kvepalai 

2 komentarai:

  1. Vasara vasaraitė15:28

    Lengvas, gaivus, kaip pavasaris ar lengvas flirtas. Su šiuo kvapu jautiesi tarsi būtum nuoga. Toks gražus, taip gerai pritaikytas. Vasarą, vėlyvą popietę, pasikvepini ir eini pasivaikščioti po parką su puodeliu šaltos kavos, jausdama šį aromatą, nuoširdžiai noriu likti šioje akimirkoje. Labai intymus ir nenoriu su niekuo juo dalintis. Labai tinka vasarai.

    AtsakytiPanaikinti
  2. labai gražus22:05

    Tai malonus ir labai gražus, lengvas gėlių kvapas, unisex ir paprastas. Kvepalai ne per stiprūs. Lengvai gaivina ir primena vaikystę, kai kartu su draugais klaidžiojau po melsvųjų varpelių pripildytus miškus, kad išsimaudyčiau vietiniame upelyje. Labai mėgstu šį kvapą, kad net užsipurškiu ant savęs, eidama miegoti. Manau, kad kvapas puikiai tinka pavasariui ir vasarai.

    AtsakytiPanaikinti