Gaivūs Fougere Kvepalai Vyrams FM 135

Bvlgari Aqva pour Homme kvepalų analogai FM 135 internetu
PURE 135 klasikiniai kvepalai vyrams. Tai nuostabus kvapas, nukeliantis jus į vandenyno gelmes. Kvapas vasariškas, lengvas, gaivus ir nepakeičiamas atostogaujant karštą vasaros dieną prie jūros.
Jis prasideda gaivių ir aštrių citrusinių vaisių natų pliūpsniu, primenančiu putojantį jūros vėją. Kvapui vystantis, jis atskleidžia harmoningą aromatinių žolelių ir prieskonių mišinį, pridedant intrigos ir intensyvumo.
Šį vandens aspektą sustiprina subtilūs gėlių niuansai, sukuriantys gaivų potyrį. Kvapui nusistovėjus, jis apgaubia jus šiltomis ir žemiškomis bazinėmis natomis, primenančiomis jūros gelmę ir paslaptingumą.
Šis kvapas ypač tinka šiltuoju metų laiku, nes įkūnija vėsią ir gaivią jūrą. Dėl nuostabaus ir vėsaus kvapo kvepalai yra idealus pasirinkimas pavasariui ir vasarai.
Renkantis šį aromatą, dėvėkite įprastą, bet stilingą aprangą, kad sustiprintumėte jo gyvybingumą ir šiuolaikiškumą.
Kas įkvėpė sukurti šiuos intensyvius Federico Mahora kvepalus? Šie FM kvepalai savo kvapu prilygsta Aqva pour Homme kvepalų kvapui.

PURE FM 135 kvepalų natos:
Galvos (Viršutinė) gaida: kartusis apelsinas, mandarinas.
Širdies (Vidurinė) gaida: santolinas, jūrinis andras.
Gilumos (Bazinė) gaida: ambra, medienos natos.

Kvapas: fougere su paparčių nata.
Charakteris: stebinantis, intensyvus
Talpa: 50 ml.
Parfumo: 20%
Prekės kodas: 100135
Kaina: 21.30 €        dovana internetu vyrui, tėčiui, draugui, seneliui, broliui

FM Kvepalų mėginėlis vyrams
Talpa: 1,4 ml.
Prekės kodas: 390135
Kaina: 00.41 €        dovanos gimtadienio proga, kalėdoms, valentino dienos, jubiliejaus

1 komentaras:

  1. Anonimiškas13:53

    Kvepalai prasideda nuo sūraus vandens, o jūros dumbliai yra aiškiai pastebimi. Tada pridedama citrusinių vaisių ir šiek tiek medienos saldumo. Jei mėgstate gaivius kvapus, kurie nėra nei saldūs, nei rūgštūs citrusiniai, tuomet šie kvepalai yra geriausias jūsų pasirinkimas. Man atrodo, kad šis aromatas puikiai kvepės bet kokiu oru ir metų laiku, bet dar įdomiau atsiskleis tik per karščius.

    AtsakytiPanaikinti