Didingi Medienos Kvepalai su Gėlių Nata Unisex FM 990

 

Giorgio Armani Cuir Amethyste analogas FM 990 kvepalai pigiau

PURE Royal 990 vyrams ir moterims. Puikus, rafinuotas ir išskirtinis kvapas, kuris sujaudins jūsų mintis. Apgaubia tarsi apsiaustas iš veliūro. Kvapų natos puikiai susimaišiusios.
Šiuos kvepalus galima nešioti tiek dieną, tiek naktį. Tačiau šie kvepalai labiau tinka šaltam orui ir geriausiai tinka vakariniams susitikimams bei iškilmingoms progoms.
Kas įkvėpė sukurti šiuos didingus Federico Mahora kvepalus? Šie FM kvepalai savo kvapu panašūs GA Cuir Amethyste kvepalų aromatą. FM medienos kvepalai su gėlių nata.

PURE Royal FM 990 kvapo natos:
Galvos (Viršutinė) gaida: bergamotė.
Širdies (Vidurinė) gaida: rožė, našlaitė.
Gilumos (Bazinė) gaida: benzoinas, ąžuolo samanos, pačiulis, vanilė.

Kvapas: medienos.
Charakteris: didingas, rafinuotas
Talpa: 50 ml.
Parfumo: 20%
Prekės kodas: 170990
Kaina: 44.33 €       Ką dovanoti Kalėdų, gimtadienio, Valentino dienos proga? 

FM kvepalų mėginukai
Talpa: 1,4 ml.
Prekės kodas: 390990
Kaina: 00.41 €       Geriausia dovana žmonai, dukrai, draugei, mamai, vyrui, draugui yra kvepalai 

2 komentarai:

  1. Anonimiškas20:57

    Jis harmoningas, tamsus ir intymus. Tai apgaubianti ir aksominė oda. Šilta ir šiek tiek pikantiška rožė. Dėl našlaitės subtilumo jie yra elegantiški ir rafinuoti. Žemiškas pačiulis pagrindinėje natoje suteikia aromatui gilumo. Tikrai įdomus aromatas visiems rožių/pačulių mėgėjams.

    AtsakytiPanaikinti
  2. charizma21:46

    Rimtai sužavėta. Šiame aromate atradau prabangų jausmingumą. Šiltos palaimos bangos atsivėrė nuostabiai. Jausmingumo ir seksualumo kvintesencija. Tačiau seksualumas čia nėra ryškus. Šis kruopščiai paslėptas jausmas yra akyse, gestuose, ore. Tai charizma, tai žavesys, tai įgimtas žavesys... Sumedėjusi, pudrinė, subtili migla. Šis aromatas nusipelno ne tik daugybės apdovanojimų. Jis nusipelno pagarbos ir susižavėjimo...

    AtsakytiPanaikinti