Tabakas ir Mandarinas Kvepalų Buteliuke FM 949

 

Tobacco Mandarin Byredo kvepalų analogai FM 949 moterims ir vyrams

PURE Royal 949 vyrams ir moterims. Šiuose kvepaluose harmoningai susilieja sodrios tabako ir mandarinų natos. Atraskite viliojantį ir žavų mandarinų ir tabako kvepalų kvapą.
Šiltos, apgaubiančios tabako natos sklandžiai susilieja su ryškiu ir gaiviu mandarinu, sukurdamos gerai subalansuotą ir intriguojantį kvapą. Šis aromatas yra sudėtinga elementų sąveika su saldumo ir prieskonių dvelksmu, todėl jis yra tikrai išskirtinis.
Šis kvapas tinka šaltuoju metų laiku, todėl yra idealus pasirinkimas rudeniui ir žiemai. Vėsesniais mėnesiais tabako šiluma suteikia jaukumo ir komforto, o mandarinas sukelia vasaros prisiminimus. Tabako pagrindas suteikia elegantiškumo ir jausmingumo, todėl puikiai tinka oficialiems renginiams ar romantiškiems vakarams.
Jis gali patikti tiek vyrams, tiek moterims, ieškantiems unikalaus ir subalansuoto kvapo, todėl jis puikiai papildys bet kokią kvepalų kolekciją. Kvapas sukurtas taip, kad paliktų neišdildomą įspūdį.
Kas įkvėpė sukurti šiuos patrauklius Federico Mahora 949 kvepalus? Šie FM kvepalai savo kvapu panašūs Tobacco Mandarin kvepalų aromatą. FM gėlių kvepalai su rytietiška nata moterims ir vyrams.

Kvapų natos:
Galvos (Viršutinė) gaida: kadagio uogos, mandarinas, kalendros lapai, kmynai
Širdies (Vidurinė) gaida: ladanas, tabakas, orisas, gauruotasis švitrūnas
Gilumos (Bazinė) gaida: santalas, oda, vanilė, sausas gintaras

Kvapas: gėlių.
Charakteris: nepakartojamas, patrauklus
Talpa: 50 ml.
Parfumo: 20%
Prekės kodas: 170949
Kaina: 40.33 €         Pirkti iš FM World parduotuvės ⭐ Gera kaina ⭐ Puiki kokybė 

FM PURE Royal kvepalų testeriai
Talpa: 1,4 ml.
Prekės kodas: 390949
Kaina: 00.41 €     Pirkti iš FM World Lietuva 

1 komentaras: