Viliojantys Šipriniai Vaisiniai Kvepalai Vyrams PURE 498

 

Mont Blanc Explorer kvepalų analogas FM 498 dovana internetu

PURE 498 kvepalai vyrams. Kvapas yra gaivus, saldus, vyriškas ir turi medienos bei muskuso skonį. Šiuos kvepalus gali dėvėti bet kuris vyras, jei jis ieško puikios kokybės kvepalų, leidžiančių jaustis užtikrintai. Kvepalai labai gerai kvepia tiek kasdienėje, tiek darbo aplinkoje.
Kas įkvėpė sukurti šiuos viliojančius Federico Mahora kvepalus? Šie FM 498 kvepalai vyrams savo kvapu panašūs į Explorer kvepalų aromatą. FM šipriniai kvepalai su vaisine nata.

PURE FM 498 kvepalų natos:
Galvos (Viršutinė) gaida: bergamotė, melionas, kvapiųjų kanarių derva, ananasas, apelsinas, juodieji serbentai, citrina, obuolys, rožiniai pipirai.
Širdies (Vidurinė) gaida: rožė, pakalnutė, absentas, levanda, kardamonas.
Gilumos (Bazinė) gaida: kedras, samanos, oda, Haičio vetiveris, pačiulis, sausa mediena, muskusas.

Kvapas: šiprinis su vaisine nata.
Charakteris: atviras, sužadinantis pasitikėjimą
498 FM kvepalai įkvėpti Mont Blanc Explorer
Talpa: 50 ml.
Parfumo: 20%
Prekės kodas: 100498
Kaina: 17.86 €        Kvepalų analogai moterims ir vyrams

FM Kvepalų testeris
Talpa: 1,4 ml.
Prekės kodas: 390498
Kaina: 00.34 €        FM kvepalų analogai internetu. Dovana internetu vyrui, tėčiui, draugui

2 komentarai:

  1. Mikas12:40

    Tai tikrai malonu aromatas ir šiek tiek skiriasi nuo kitų vyriškų kvepalų. Dominuojančios natos yra medienos ir odos. Labai elegantiškas, brangus kvapas, skaidrus ir stiprus, bet nesukeliantis galvos skausmo. Šis aromatas kvepia tikrai gerai ir ilgai išlieka net ir su nedideliu kiekiu. Tai geri FM World kvepalai už gerą kainą.

    AtsakytiPanaikinti
  2. Anonimiškas19:26

    Man labai patinka šie kvepalai. Iš visų vyriškų kvepalų tai yra mano mėgstamiausia. Mano geriausias draugas neseniai nusipirko šiuos kvapus, dirba biure moterų komandoje. Ryte po susirinkimo visos moterys bėgo pas jį kaip katės prie valerijono, su tušinuku ir popieriumi užsirašyti kvepalų pavadinimą ir nupirkti / padovanoti savo vyrams / vaikinams.

    AtsakytiPanaikinti