Gaivūs Citrusiniai Vaisiniai Kvepalai Unisex FM 903

Tom Ford Neroli Portofino analogas FM 903 kvepalai internetu
PURE Royal 903 kvepalai vyrams ir moterims. Pozityvus, gaivus, suteikiantis džiaugsmo citrusinių vaisių kvepalų kvapas. Tai unisex citrusinių vaisių kvapas, kurį vyrai ir moterys gali nešioti kasdien.
Tai puikus pasirinkimas karštomis vasaros dienomis ir jūs visada juos galite pasiimti atostogoms ten, kur šilta ištisus metus. Šis kvapas primena nerūpestingą vasaros dieną, kai laikas leidžiamas prie gaivaus baseino.
Kvapo ilgaamžiškumas yra vidutinis, kaip ir daugelio citrusinių kvepalų. Švarus, ryškus ir lengvas pavasario ir vasaros aromatas.
Kas įkvėpė sukurti šiuos gaiviai pozityvus Federico Mahora kvepalus? Šie kvepalai savo kvapu panašūs į TF Neroli Portofino kvepalų kvapą.

PURE Royal FM 903 kvapo natos:
Galvos (Viršutinė) gaida: mandarinas, bergamotė, citrina, apelsinų eterinis aliejus, rozmarinas.
Širdies (Vidurinė) gaida: Neroli aliejus, apelsinmedžio žiedai, jazminas.
Gilumos (Bazinė) gaida: kedras, muskusas, persikas.

Kvapas: citrusinis su vaisių nata.
Charakteris: energizuojantis, pozityvus
Talpa: 50 ml.
Parfumo: 20 %
Prekės kodas: 170903
Kaina: 44.33 €         Pirkti

FM kvepalų testeris
Talpa: 1,4 ml.
Prekės kodas: 390903
Kaina: 00.41 €     

2 komentarai:

 1. Pasiilgusi kelionių14:11

  Prisiminimai apie gerus laikus iš Graikijos salos. Kvapas yra seksualus, stilingas, pozityvus, nekaltas, tuo pačiu metu yra modernus ir nėra saldus. Sulaukiu daug komplimentų, kaip fantastiškai kvepia kvepalai. Leidžia jaustis tarsi atostogaučiau mažose, puošniose Graikijos salose. Vasara kvepalų buteliuke.
  Tai nuostabaus kvapo kvepalai ir tai yra mano antrasis buteliukas.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Sigita11:57

  Mėgstu citrusinius ir šviežius kvapus. Pradžioje kvapas kiek atšiaurus, bet po pusvalandžio nerealiai apima citrusinis gaivumas, kvepia labai brangiai. Jau seniai taip nesižavėjau naujais kvepalais. Šis kvapas tikrai tinka vasarai.

  AtsakytiPanaikinti