Šilti Rytietiški Gėlių Kvepalai Unisex FM 913

 

Tom Ford Soleil Blanc kvepalų analogai FM 913 internetu

Rytietiški gėlių kvepalai PURE Royal 913 vyrams ir moterims. Pats kvapas yra šiltas, saldus ir ryškus. Pačioje pradžioje kvapas yra šiek tiek šviežias ir aštrus, bet tai trunka neilgai, greita kvapas paskleidžia savo šilumą ir saldumą. Kokosas, tuberozė ir ylang ylangas kvepia mielu kremu nuo saulės, o pistacija kvapui suteikia jūrinę atmosferą. Kvepalai kvepia vasara paplūdimyje.
Kas įkvėpė sukurti šiuos šiltus, saldžius Federico Mahora kvepalus? Šie FM 913 kvepalai savo kvapu panašūs į TF Soleil Blanc kvepalų aromatą. Rytietiški kvepalai su gėlių nata.

PURE Royal FM 913 kvepalų natos:
Galvos (Viršutinė) gaida: rožiniai pipirai, bergamotė, apelsinas, pistacija
Širdies (Vidurinė) gaida: kokosas, kvapieji kanangai (ylang-ylang), jazminas, tuberožė
Gilumos (Bazinė) gaida: benzoinė derva, tongapupės, vanilė, gintaras

Kvapas: rytietiškas su gėlių nata.
Charakteris: šiltas, saldus, pritraukiantis.
Talpa: 50 ml.
Parfumo: 20%
Prekės kodas: 170913
Kaina: 44.33 €        Ką dovanoti Kalėdų, gimtadienio, Valentino dienos proga?

FM kvepalų mėginėlis
Talpa: 1,4 ml.
Prekės kodas: 390913
Kaina: 00.41 €     Geriausia dovana žmonai, dukrai, draugei, mamai, vyrui, draugui yra kvepalai

2 komentarai:

  1. Kunigunda16:29

    Idealiai tinka poilsiui prie jūros. Jūros gaivumo nėra. Čia tai raudonai įkaitęs kūnas po kaitria saule. Na, kaip dažniausiai jaučiu tuberozą ir jazminą kituose kvapuose, bet čia jie susipina į vieną natą ir šoka su saldžia palaima, apgaubia tave švelniai besileidžiančia saule kur nors paplūdimyje, kvepia įdegusia oda ir sūriu jūros vėju. Kvepalai kvepia paplūdimiu ir kremu nuo saulės. Man labai patinka šio kvapo kryptis, kuri vedą į vasarą ir atostogas.

    AtsakytiPanaikinti
  2. Geriausias vasaros kvapas21:30

    Kvapas yra vasariškas ir nėra stiprus, tačiau išlieka visą dieną. Neturiu pakankamai jautriuos uoslės, kad galėčiau išskirti atskirus kvapus, sudarančius aromatą, bet kartu jie yra nuostabus derinys. Yra gaivių ir sunkių kvapų balansas, kuris tiesiog gražiai susimaišo. Tai puikiai tinka bet kokiam renginiui ar tiesiog kasdieniam naudojimui. Kvapas nėra per daug galinga ir tinka bet kam. Man patinka, patinka ir mano draugams.

    AtsakytiPanaikinti