Klasikiniai Fougere Kvepalai Vyrams FM 849

 

Gucci Guilty Love Edition Pour Homme analogas FM 849 kvepalai internetu

PURE Royal 849 kvepalai vyrams. Kvapas yra gaivus, švarus, ryškus ir šiek tiek jaučiamas prieskonių aromatas. Kvepalai turi malonų medienos kvapą, kuris nėra per stiprus, tačiau puikiai kvepia ir trunka kelias valandas. Vyriškas gaivus kvapas, puikiai tinkantis biurui ar laisvalaikiui. Puikus pasirinkimas pavasariui ar vasarai.
Jis tinka tiems, kurie turi rafinuotą skonį ir polinkį į klasikinius kvepalus. Kvapas sustiprina dėvėtojo žavesio ir vyriškumo aurą, palikdamas ilgalaikį įspūdį aplinkiniams.
Kalbant apie aprangos derinimą, šis kvapas be vargo papildo oficialią ar pusiau oficialią aprangą. Kvapas prideda prabangos ir papildo bendrą aprangos ansamblį, suteikdamas galantišką išraišką.
Kas įkvėpė sukurti šiuos klasikinius Federico Mahora kvepalus? Šie FM kvepalai vyrams savo kvapu panašūs į Guilty Love Edition Pour Homme kvepalų kvapą. FM fougere kvepalai vyrams su levandos nata.

PURE Royal FM 849 kvepalų natos:
Galvos (Viršutinė) gaida: mandarinas, greipfrutas, švitrūnas, pipirai, rozmarinas
Širdies (Vidurinė) gaida: pačiulis, imbieras, levanda, kedras, snaputis
Gilumos (Bazinė) gaida: benzoinė derva, vetiveris, gintaras, muskusas, sausa mediena

Kvapas: fougere kvepalai su levandos nata.
Charakteris: klasikinis, šviesus
Talpa: 50 ml.
Parfumo: 20%
Prekės kodas: 170849
Kaina: 44.33 €        Pirkti iš FM World parduotuvės atsiliepimai maža kaina pigu

FM Kvepalų testeriai
Talpa: 1,4 ml.
Prekės kodas: 390849
Kaina: 00.41 €        Pirkti

1 komentaras:

  1. Anonimiškas16:43

    Šiuos kvepalus vyrui pirkau per Kalėdas. Kvepalai turi šiek tiek saldų ir vandens kvapą, tačiau vis tiek kvepia vyrišku. Kvapo natos to visiškai nenurodo, todėl galbūt tai šiek tiek keičia jo odos chemija. Jam taip pat labai patinka 6ie kvepalai.

    AtsakytiPanaikinti