FM WORLD Lietuva

FM Group kompanija
FM GROUP WORLD įsikūrė 2004 metais Lenkijoje. Dėl didelio susidomėjimo Lenkijos rinkoje, po metų buvo nuspręsta įstegti įmones kitose šalyse, o 2007 metų pradžioje jau 25 šalyse buvo atidaryti FM GROUP filialai. Šiuo metu FM GROUP atstovybės yra virš 50 šalyse. Lietuvoje FM GROUP pradėjo savo veiklą 2006 metais. Keletą platintojų, kurie supažindino Lietuvos gyventojus su FM ženklu, dabar jau išaugo iki kelias dešimties tūkstančių. FM ženklas tampa vis žinomesnis ir yra atpažįstamas ne tik dideliuose miestuose, bet jau ir tolimuose Lietuvos kampeliuose. FM GROUP Lietuva ofisą rasite Vilniuje, Laisvės pr. 125. 
FM GROUP siūlo aukščiausios kokybės kvepalus moterims, kvapųjį vandenį vyrams, tualetinį vandenį vaikams, losjonus po skutimosi, prausimosi gelius, kūno balzamus, dezodorantus ir kitas prekes. Didelė aromatų įvairovė (gaivių, saldžių, gėlių, rytietiškų, medienos, vaisių ir daugelio kitų) leis išsirinkti savo mylimiausią kvapą. Šios kompanijos gaminiai pagaminti įvairaus amžiaus žmonėms, net vaikai ras specialiai jiems skirtus vaisinius kvapus, kurie padeda persikelti į spalvotą saldžių svajonių ir fantazijų pasaulį. FM GROUP kvepalus sudaro apie 150 kvapų, kuriuos sukūrė specialistai įkvėpti žinomiausių kvapų natomis. Be to, siūlome Jums kvepalų seriją su feromonais, kurių dėka ne tik tapsite patrauklesne(-iu) kitų akyse, bet ir Jūsų nuotaika pagerės akimirksniu.
FM Group yra svarbu, kad moterys jaustųsi gražios, patrauklios ir mylimos, todėl nuo 2009 metų gruodžio mėnesio FM GROUP į savo produktų asortimentą įtraukė dekoratyvinę kosmetiką: pradedant nuo makiažo pagrindų, akių šešėlių ir baigiant šepetėliais ir teptukais, t.y. viskas, kas yra reikalinga tobulam makiažui.Nuo 2009 metų rugpjūčio mėnesio FM Group pradėjo prekiauti aukščiausios kokybės buitine chemija, kurios laukė visos moterys - namų šeimininkės. O 2010 metų birželio mėnesį nudžiuginome ir automobilių mylėtojus - jau prekiaujame ir automobilių kosmetika.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...