Maištingi Gėlių Kvepalai su Rytietiška Nata FM 446

Gėlių kvepalai populiariausi moteriški kvepalai FM 446
FM 446 gėlių kvepalai moterims. Kvapas kvepia taip, lyg pavasaris pereitų į vasarą. Tai kvapas, kuris tuo pačiu metu yra maištingas ir seksualus. Ilgai išliekantis ir paskui save paliekantis šleifą.
Kas įkvėpė sukurti šiuos maištingi Federico Mahora kvepalus? Šie FM kvepalai moterims savo kvapu yra panašūs į L'Interdit kvepalų kvapą

PURE FM 446 kvepalų natos:
Galvos (Viršutinė) gaida: bergamotė, obuolys, hiacintai, apelsinų eterinis aliejus
Širdies (Vidurinė) gaida: apelsino žedai, jazminas, tuberožė, rožė
Gilumos (Bazinė) gaida: kedras, vanilė, muskusas, kašmyro mediena, sausas gintaras, heliotropas

Kvapas: gėlių kvepalai su rytietiška nata.
Charakteris: maištingas, jausmingas
Talpa: 50 ml.
Parfumo: 20%
Prekės kodas: 100446
Kaina: 21.30 €       Pirkti

FM Kvepalų mėginėliai
Talpa: 1,4 ml.
Prekės kodas: 390446
Kaina: 00.41 €        Pirkti

3 komentarai:

 1. Man šie kvepalai yra tobuli!!! Jie yra saldūs ir jausmingi, kaip gėlės, kurias gauni pasimatymo metu, jis taip pat turi stiprų medienos kvapą, dėl kurio jaučiuosi seksuali. Gėlių kvapas puikiai tinka bet kokio amžiaus moteriai. Puikūs kvepalai turite juos nusipirkti ir tikrai jais mėgausitės. Gera kaina ir geras pristatymas.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas21:06

   Man jie rudeniui ir žiemai. Šiandien oras vėsus, kvepia gaiviai ir saldžiai. Tai yra geras pasirinkimas vakarui arba ilgai, šaltai, niūriai žiemai.

   Panaikinti
 2. Puikūs kvepalai17:01

  Atrodo labai saldus, bet tikrai unikalus kvapas. Man patinka šie kvepalai, bet neturiu vieno išskirtinio kvapo, nes mėgstu daugybę kvapų. Man patinka įvairūs kvepalai su daugybe skirtingų natų. Šis kvapas tikrai ilgai išlieka ant manęs, sakyčiau, 6 valandas. Kvapas ant drabužių išlieka kelias dienas. Naudojau rudeniui ir žiemai. Išeidama vakare pasipurškiu tik 2-3 kartus.

  AtsakytiPanaikinti