Gaivūs Citrusiniai Kvepalai su Gėlių Nata FM 714

Carolina Herrera 212 kaina analogai FM 714 kvepalai internetu
PURE Royal 714 kvepalai moterims. Šie gražūs, ramūs, skaidrūs kvepalai yra gėlių ir muskuso aromato. Ši švari muskuso gėlė leidžia jaustis vėsiai, gaiviai ir ramiai. Kvepalai yra gaivaus, moteriško ir rafinuoto kvapo, todėl tinka dėvėti šiltą vasaros dieną.
Kas įkvėpė sukurti šiuos gaivius Federico Mahora kvepalus? Šie kvepalai savo kvapu panašūs į CH 212 kvepalų kvapą. Citrusiniai kvepalai su gėlių nata

PURE Royal FM 714 kvepalų natos:
Galvos (Viršutinė) gaida: bergamotė, žalioji citrina, obels žiedas, sultinga kriaušė.
Širdies (Vidurinė) gaida: jazminas, rožė, juodieji pipirai.
Gilumos (Bazinė) gaida: muskusas, santalas, heliotropas.

Kvapas: citrusinis su gėlių nata.
Charakteris: gaivus, mielas, atviras
Talpa: 50 ml.
Parfumo: 20%
Prekės kodas: 170714
Kaina: 44.33 €        Pirkti 

FM Kvepalų mėginėlis
Talpa: 1,4 ml.
Prekės kodas: 390714
Kaina: 00.41 €        Pirkti Federico mahora Pure royal kvepalai atsiliepimai

3 komentarai:

 1. nbh12310:59

  Tai malonus aromatas, kurio kvapas nėra nei senovinis, nei šiuolaikinis. Kvepalai yra nesenstantys ir lengvai dėvimi skirtingose ​​situacijose. Tai gali būti puikūs nuotakos kvepalai, taip pat geras pasirinkimas kasdieniniam nešiojimui mokykloje, biure ar darbo vietoje. Šiuos kvepalus įsigijau labai pigiai, nes čia žemos kainos, o FM kvepalai puikūs.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Visada19:28

  Man patinka šie kvepalai, jie tikrai nuostabūs. Elegantiškas, ramus ir neįkyrus aromatas. Kvepalai yra gražūs ir man gerai tinka šiltu ir vėsiu oru, dieną ar naktį. Jie gali būti nešiojami ištisus metus.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Anonimiškas19:41

  Kvapas švelnus, skaidrus, subtilus, puikiai dera su mano oda. Meilė šiems kvepalams gimė ne iš karto, tačiau laikui bėgant pradėjau juos labai suprasti ir vertinti. Pavasarį ir vasarą naudoju vis dar su malonumu, labai patvarus, tad nepersistenkite. Kvapas – visoms progoms, bet kokiam sezonui, bet kokiam renginiui.

  AtsakytiPanaikinti