Provokuojantys Rytietiški Kvepalai su Gėlių Nata FM 820

Paco Rabanne Pure XS For Her analogas FM 820 kvepalai internetu
PURE Royal 820 kvepalai moterims. Kvapas yra elegantiškas, jausmingas, provokuojantis, vanilinis ir šiek tiek muskusinis.
Kvepalai jaunai moteriai, kuri eina į pusiau formalius, netgi oficialius susitikimus. Kvapo ilgaamžiškumas yra nuostabus, jis trunka visą dieną. Kvepalai idealiai tinka rudeniui, žiemai ir galbūt šaltam pavasariui. Šie kvepalai savo kvapu panašūs į Pure XS For Her kvepalų kvapą.

PURE Royal FM 820 kvepalų natos:
Galvos (Viršutinė) gaida: apelsino žiedas, persikas.
Širdies (Vidurinė) gaida: kvapieji kanangai (ylangylang), rožė.
Gilumos (Bazinė) gaida: sandalmedis, ambra, vanilė, muskusas.

Kvapas: rytietiškas su gėlių nata
Charakteris: jausmingas, provokuojantis, magnetinis
Talpa: 50 ml.
Parfumo: 20%
Prekės kodas: 170820
Kaina: 44.33 €       Pirkti

FM Kvepalų pavyzdžiai pigu internetu
Talpa: 1,4 ml.
Prekės kodas: 390820
Kaina: 00.41 €        Pirkti

2 komentarai:

  1. Tai puikus, seksualus, saldus aromatas, priviliojantis daug komplimentų ir dėmesio. Sprendžiant iš užrašų, atrodo, kad kvepalus aš dėvėčiau tik rudenį ar žiemą, tačiau manau, kad šį aromatą galėčiau dėvėti ir pavasario bei vasaros naktims. Kalėdoms, kelionei į Stokholmą pasiėmiau šiuos „PURE Royal 820“ kvepalus. Tai buvo puikus vakaras su visa kalėdine dvasia ir dekoracijomis. Žmonės šį kvapą pradėjo sieti su manimi, todėl dabar šiuos kvepalus laikau savo vizitine kortele.

    AtsakytiPanaikinti
  2. klasikinis rytietiškas gėlių aromatas21:30

    Nuostabus klasikinis rytietiškas gėlių aromatas. Tai saldus ir šiltas gurmaniškas aromatas, žadinantis švelnumą ir jausmingumą. Su ta nuostabia spragėsių nata, kuri nelieka nepastebėta ir man tai patinka. Patariu saldžių, patvarių ir šleifinių kvapų mėgėjams.

    AtsakytiPanaikinti