Šilti ir Gaivūs Kvepalai Moterims FM 703

Givenchy Ange Ou Demon Le Secret analogas FM 703 kvepalai
FM 703 medienos kvepalai moterims. Tai universalus kvapas, puikiai tinkantis dėvėti dieną, ypač šiltuoju metų laiku. Jo gaivus ir šiltas, gėlių ir vaisių kvapas puikiai tinka visoms, kurios mėgsta moteriškus ir jaunatviškus kvapus.
Kas įkvėpė sukurti šiuos šiltai gaivius Federico Mahora kvepalus? Šie, FM kvepalai moterims, savo kvapu yra panašūs į Ange Ou Demon Le Secret 2014 kvepalų kvapą

PURE FM 703 kvepalų natos:
Galvos (Viršutinė) gaida: citrina, juodieji serbentai, spanguolė, arbatos lapai
Širdies (Vidurinė) gaida: vandens lelija, rožė, baltasis bijūnas
Gilumos (Bazinė) gaida: vanilė, pačulis, muskusas

Kvapas: medienos kvepalai su prieskonių nata.
Charakteris: šiltas ir gaivus, lengvas, džiaugsmingas
Talpa: 50 ml.
Parfumo: 20%
Prekės kodas: 100703
Kaina: 21.30 €        Pirkti

FM Kvepalų testeriai internetu
Talpa: 1,4 ml.
Prekės kodas: 390703
Kaina: 00.41 €        Pirkti

2 komentarai:

 1. Violeta18:57

  Jis turi stiprų žaliosios arbatos kvapą, taip pat šiek tiek užuodžiu vaisių ir gėlių kvapą. Kvepalai man leidžia jaustis švariai, elegantiškai ir patogiai. Jaučiu, kad tai puikus vasaros kvapas. Nors tikriausiai dėvėčiau ir visus metus. Užrašai yra tokie patys, kaip aprašyta, ir aš džiaugiuosi šiuo aklu pirkiniu.
  Kvapas yra toks subjektyvus, ypač atsižvelgiant į tai, kaip jis maišosi su individualia kūno chemija. Viskas, ką galiu pasakyti, yra tai, kad jis puikiai tinka man. Kvapas yra lengvas, gražus ir būtent tai, ko aš ieškojau.

  AtsakytiPanaikinti
 2. lengvi kvepalai21:17

  Šie kvepalai man iškart patiko dėl lengvumo, žaismingumo ir gaivumo. Man tai universalus kvapas, tinkantis bet kokiam orui ir bet kuriuo paros metu.

  AtsakytiPanaikinti