Išraiškingi Gėlių Kvepalai Moterims FM 702

Nebrangūs Kvepalai Moterims FM 702 Armand Basi in Red
Nebrangūs moteriški kvepalai PURE 702Jei mėgstate citrusinius, išraiškingus, nuostabiai susimaišiusius kvapus, turėtumėte išbandyti šiuos kvepalus. Tai visiškai atpalaiduojantis ir puikus atostogų ar vasaros kvapas.
Šių kvepalų kvapas pasižymi sodriu ir kupinu aistros aromatu. Jame susijungia bergamotės ir mandarinų gaivumas su ličio saldumu. Širdies natos atskleidžia elegantišką pelargonijos ir pakalnutės gėlių puokštę, o pagrindinės muskuso ir gintaro natos suteikia viliojantį ir ilgai išliekantį pėdsaką. Tai visiškai atpalaiduojantis ir puikus atostogų ar vasaros kvapas.
Išraiškingos ir kupinos aistros kvepalų savybės puikiai papildo lengvą ir stilingą aprangą.
Kas įkvėpė sukurti šiuos išraiškingus Federico Mahora kvepalus? Šių FM kvepalų aromatas panašus į Basi in Red kvepalų kvapą. FM gėlių kvepalai moterims su citrusų nata.

PURE FM 702 kvepalų natos:
 1. Galvos (Viršutinė) gaida: mandarinas, bergamotė, vandens natos
 2. Širdies (Vidurinė) gaida: jazminas, pelargonija, pakalnutė
 3. Gilumos (Bazinė) gaida: muskusas, gintaras
Kvapas: gėlių kvepalai.
Charakteris: išraiškingas, kupinas aistros
FM 702 kvepalai įkvėpti Basi in Red aromato
Talpa: 50 ml.
Parfumo: 20%
Prekės kodas: 100702
Kaina: 27.68 €        Kvepalų Armand Basi in Red analogas FM 702 kvepalai

FM Kvepalų testeriai internetu
Talpa: 1,4 ml.
Prekės kodas: 390702
Kaina: 00.71 €        FM 702 kvepalai įkvėpti Basi in Red kvepalų aromato

2 komentarai:

 1. Anonimiškas14:41

  Geriausi kvepalai vasarai. Labai gražus šių kvepalų aromatas: gaivus, švelnus paliekantis šleifą. Primena vasaros lietų, kuris atgaivina po karštos dienos. Jos naudoju darbe ir susilaukiu daug komplimentų. Vieni mėgstamiausių kvepalų.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Šis aromatas yra nesenstanti klasika. Šiltą vasaros rytą ranka vėl tiesiasi prie šių kvepalų. Kvapas padeda man pasiruošti ryte ir eiti pasitikti naujos gražios dienos. Padeda susikaupti, atsigaivinti ir suteikia geros nuotaikos bei žvalumo. Manau, kad atnaujinsiu FM 702 kvepalus, kai tik baigsis buteliukas.

  AtsakytiPanaikinti