Šipriniai su Gėlių Nata Kvepalai Moterims FM 34

Chanel Chance analogas FM 34 kvepalai internetu
FM 34 kvepalai moterims. Kvepalų kvapas yra jausmingas, šiek tiek seksualus ir šiltas su trupučiu muskuso. Puikiai tinka kasdien, gali būti jūsų firminis kvapas ir šiuos kvepalus galite dėvėti kiekvienu metų laiku.
Kas įkvėpė sukurti šiuos jausmingus Federico Mahora kvepalus? Šie FM kvepalai moterims savo kvapu prilygsta Chance. Tai gundantis kvapas, kuris pripildo moterį seksualumu ir išlaisvina jos laukinį geismą.

PURE FM 34 kvepalų natos:
Galvos (Viršutinė) gaida: vilkdalgis, ananasas, hiacintai, rožiniai pipirai.
Širdies (Vidurinė) gaida: jazminas, citrina.
Gilumos (Bazinė) gaida: vanilė, vetiveris, muskusas.

Kvepalai: šipriniai kvepalai.
Charakteris: laisvas, džiugus
Talpa: 50 ml.
Parfumo: 20%
Prekės kodas: 100034
Kaina: 21.30 €        Pirkti 

FM Kvepalų testeriai pigu internetu
Talpa: 1,4 ml.
Prekės kodas: 390034
Kaina: 00.41 €        Pirkti

4 komentarai:

 1. Anonimiškas15:33

  Puikus, elegantiškas, vienu metu šiltas ir gaivus kvapas. Pipirinės natos yra labai pastebimos ir suteikia šiam kvapui klasikinę ir brandžią aurą. Šis kvapas, man primena apie žvarbią pavasario dieną, kai dangus toks giliai mėlynas. Puikus pirkinys, esu labai laiminga įsigijusi šiuos kvepalus.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Elegantiškas kvapas18:23

  Kvepalai yra seksualūs ir elegantiški, kaip moteris, kuri, eidama į kambarį, žino, ko nori ir praneša apie savo atvykimą. Kvepalai kvepia šiltai, bet gaiviai ir gali būti dėvimas bet kuriuo metu. Puikus PURE FM kvapas. Neabejotinai vieni geriausių kvepalų moterims.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Valentino dienos kvepalai11:51

  Kvapą įsimylėjau, kai išbandžiau šiuos kvepalus. Aš ką tik įtraukiau jį į savo kvepalų kolekciją ir turiu pasakyti, kad šis kvapas skiriasi nuo visų mano turimų kvapų. Jis nuostabiai kvepia, toks moteriškas, o mano vaikinas tą kvapą pastebėjo iš karto.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Anonimiškas19:00

  Na, kas galėjo pagalvoti, kad man taip patiks šie kvepalai? Man šis aromatas yra modernumo ir retro stiliaus. Kvapas pasitikinčioms moterims. Šis kvapas turi rasti savininkę. Dabar turiu antrą šių kvepalų buteliuką.
  Tai džiaugsmo ir laimės natos. Jei dabar ieškote naujų kvepalų moterims ir dėl kokių nors priežasčių dar neišbandėte šio klasikinio aromato, tuomet privalote jį išbandyti!

  AtsakytiPanaikinti