Gaivūs Citrusiniai Kvepalai Moterims FM 33

Dolce Gabbana Light Blue analogas FM 33 kvepalai moterims
PURE 33 kvepalai moterims. Tai lyg švelniai, gaivus jūros dvelksmas karštą vasaros dieną. Tai vidinės harmonijos kvapas, kuris leidžia pabrėžti savo charakterį ir individualumą.
Kas įkvėpė sukurti šiuos gaivinančius Federico Mahora kvepalus? Šie FM kvepalai moterims savo kvapu prilygsta Light Blue kvepalų aromatui.

PURE FM 33 kvepalų natos:
Galvos (Viršutinė) gaida: mango, Sicilijos citrina, obuolys.
Širdies (Vidurinė) gaida: jazminas, bambukas, baltos rožės.
Gilumos (Bazinė) gaida: kedras, ambra.

Charakteris: gaivinantis, džiugus
Talpa: 50 ml.
Parfumo: 20%
Prekės kodas: 100033
Kaina: 21.30 €        Pirkti 

FM Kvepalų testeriai pigu internetu
Talpa: 1,4 ml.
Prekės kodas: 390033
Kaina: 00.41 €        Pirkti

FM 33f Group kvepalai su feromonais
FM Group 33h kvepalai plaukams

4 komentarai:

 1. Anonimiškas11:10

  Pirkau. Kvapas kaip originalo.

  AtsakytiPanaikinti
 2. kvepalai draudimo brokerei12:53

  Esu draudimo brokerė, bendrauju su žmonėmis biure ir už jo ribų. Kai bendrauju su savo klientais draudimo klausimais, nenoriu, kad kvepalų kvapas būtų slegiantis. Taigi aš naudoju šiuos kvepalus. Šis kvapas nėra pribloškiantis, bet lengvas, subtilus ir malonus. Nesu sutikusi žmogaus, kuris nekęstų šio kvapo. Jei esate draudimo agentė, šie kvepalai puikiai tiks kasdieniam naudojimui.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Kvepalai vasarai21:36

  Pirkau šį kvepalų mėginuką Kalėdoms, o dabar tai vienas mano mėgstamiausių. Jis turi lengvą, gaivų ir švarų kvapą. Mano vasaros kvapas, kai karšta visada renkuosi šiuos kvepalus. Tai vienas iš dviejų kvapų, kurių visada turiu tuščią buteliuką, pasibaigus šiltajam sezonui. Šie kvepalai yra vieni iš mano mėgstamiausių vasaros aromatų.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Anonimiškas21:06

  Malonus gaivus kvepalų aromatas su citrusinių vaisių natomis, minimaliai papildytas medienos natomis. Man tai ištisa kompozicija apie vasarą, jūrą tarp kiparisų ar pušų. Šiame kvape viskas nuostabu, tiesiog puikiai tinka vasarai. Taip pat pastebėjau, kad kuo vyresnė, tuo lengvesnius kvapus noriu užuosti. Čia pigu, tad verta įsigyti kvepalus už mažą kainą.

  AtsakytiPanaikinti