Svajingi Rytietiški Moteriški Kvepalai FM 173

CD Hypnotic Poison analogas FM 173 kvepalai internetu
PURE 173 rytietiški kvepalai moterims. Kvapas yra tamsus ir paslaptingas, su saldžių ir aštrių natų deriniu, sukuriančiu unikalų ir viliojantį aromatą. Tai kvapas, kuris leis jaustis galingai ir nenugalimai, ir tikrai paliks ilgalaikį įspūdį.
Tai kvepalai, kurie dvelkia pasitikėjimu ir paslaptingumu, todėl puikiai tinka ypatingai progai ar vakarui. Kvepalai gražiai atsiskleidžia žiemą ir tinka ilgiems žiemos vakarams. Aromatas pasižymi ilgai išliekančiu kvapu.
Kas įkvėpė sukurti šiuos svajingus Federico Mahora kvepalus? Šie FM kvepalai moterims savo kvapu prilygsta Hypnɔtiɔ Poisɔn. Hipnotizuojantis, ekstravagantiškas, svaiginantis ir kerintis – magiškas šių dienų eliksyras, įkūnijantis moteriškumą ir akiplėšišką drąsą.

PURE FM 173 kvepalų natos:
Galvos (Viršutinė) gaida: anyžius, saldymedis.
Širdies (Vidurinė) gaida: Jacaranda medis, kartieji migdolai.
Gilumos (Bazinė) gaida: sandalmedis, muskusas, samanos.

Kvepalai: rytietiški kvepalai su prieskonių nata.
Charakteris: svajingas, romantiškas
Talpa: 50 ml.
Parfumo: 20%
Prekės kodas: 100173
Kaina: 21.30 €        Pirkti

FM Kvepalų pavyzdžiai pigu
Talpa: 1,4 ml.
Prekės kodas: 390173
Kaina: 00.41 €        Pirkti

1 komentaras:

  1. Subtilus, gurmaniškas aromatas su karčiais migdolais ir saldžia vanile, visos natos harmoningai subalansuotos. Viena geriausių migdolų vanilės kvepalų interpretacijų. Man labai patinka šie kvepalai, jie visada yra mano garderobe jau daugelį metų. Ir aš suprantu, kad mažomis dozėmis šie FM 173 kvepalai malonūs ir kitiems. Patrauklus kvapas, kuriuo norisi įkvėpti vėl ir vėl. Šiltas, tirštas kvapas vakarui ir šaltam orui. Nešioju tik žiemą, kai šalta.

    AtsakytiPanaikinti