Gėlių Vaisių Aromato Kvepalai Moterims FM 10

CD J'adore analogas FM 10 kvepalai internetu
PURE 10 kvepalai moterims. Tai kvepalai moteriai, kurios stiprybė neužgožia jausmų, ji drąsi ir šiek tiek lengvabūdiška, aistringa, rimta ir spontaniška... Saldus ir šiltas aromatas tuo pačiu metu, retas įvykis kvepalų pasaulyje. Kvepalai, visą savo grožį atskleidžia pavasarį. 
Kas įkvėpė sukurti šiuos saldžiai šiltus Federico Mahora kvepalus? Šie FM kvepalai savo kvapu galimai prilygsta Jadore kvepalų aromatui

PURE FM 10 kvepalų natos:
Galvos (Viršutinė) gaida: mandarinas, gebenės lapai, čampako žiedai.
Širdies (Vidurinė) gaida: jazminas, afrikinė orchidėja, rožė.
Gilumos (Bazinė) gaida: burnočio mediena, gervuogė, muskusas.

Kvapas: gėlių su vaisių nata.
Charakteris: šiltas, saldus
Talpa: 50 ml.
Parfumo: 20%
Prekės kodas: 100010
Kaina: 21.30 €        Pirkti 

FM Kvepalų mėginukai pigu internetu
Talpa: 1,4 ml.
Prekės kodas: 390010
Kaina: 00.41 €        Pirkti

Tokio pat kvapo produktai:

FM 10k Group kvepalai HOT
FM 10f Group kvepalai su feromonais
FM 10g kvapusis prausimosi gelis moterims

2 komentarai:

 1. Anonimiškas18:02

  Šiltas jaukus aromatas. Pradžioje, man užsiuodžia rožės, o vėliau pasklinda žaliosios natos. Puikiai kvepia bet kokiu oru, bet dažniau naudoju vasarą ir vėlyvą pavasarį. Daug esu girdėjusi ir kritikos apie šios kvepalus, bet priskiriu save prie tų kurie giria šios kvepalus, o ne peikia.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Gėlių aromato kvepalai13:30

  Nuo pat pradžių gėlėta ir šviežia. Dominuoja subtili rožė ir nuostabūs jazminai. Subtilūs gėlių kvepalai moterims, su lengvu saldumu. Jau kurį laiką turiu šį kvapą, nešiojau jį visur (darbe, svečiuose, kavinėje ar restorane) ir visada jaučiuosi lengva kaip plunksna ir šiek tiek pakylėta.
  Man šie gėlių kvepalai pabrėžia moters eleganciją ir moteriškumą, kuri tiksliai žino, kur eina ir ką daro. Nesvarbu, ar tai būtų verslininkė, ar namų šeimininkė, čiuožėja ar balerina, tai suteikia pasitikėjimo, kuris atrodo visiškai tikras ir autentiškas.

  AtsakytiPanaikinti