Mieli Gėlių Kvepalai su Vaisių Nata Moterims FM 847

 

Giorgio Armani My Way analogas FM 847 kvepalai internetu

PURE Royal 847 kvepalai moterims. Kvepalai mieli, su gėlių ir vaisių akcentais. Tai dienos aromatas, kuris tinka biurui, mokyklai ar bet kokiai kitai neoficialiai aplinkai. Jei norite kažko gražaus, draugiško, ramaus ir universalaus, tai yra geras pasirinkimas.
Kas įkvėpė sukurti šiuos malonius Federico Mahora kvepalus? Šie FM kvepalai savo aromatu panašūs į My Way kvepalų kvapą. FM gėlių kvepalai moterims su vaisių nata.

PURE Royal FM 847 kvepalų natos:
Galvos (Viršutinė) gaida: mandarinas, kvapieji kanangai (ylang-ylang), kriaušė, raudonieji vaisiai
Širdies (Vidurinė) gaida: arabinis jazminaitis, abrikosas, kedras, apelsinmedžio žiedai
Gilumos (Bazinė) gaida: vanilė, tuberožė, gintaras, muskusas

Kvapas: gėlių su vaisių nata.
Charakteris: malonus, mielas
Talpa: 50 ml.
Parfumo: 20 %
Prekės kodas: 170847
Kaina: 44.33 €        Pirkti

FM Kvepalų mėginėlis
Talpa: 1,4 ml.
Prekės kodas: 390847
Kaina: 00.41 €        Pirkti

4 komentarai:

 1. Kvepia nuostabiai16:55

  Šis FM World aromatas yra labai gražus ir nuostabus. Gėlių natos atgaivina jusles ir nukelia į slaptą sodą. Kvepalai turi saldų, gėlių kvapą, kuris nėra pribloškiantis. Tai toks šiltas ir saldus aromatas, kad visi turi turėti šiuos kvepalus savo kolekcijoje. Tai labai moteriški „Pure Royal“ kvepalai ir man patinka jų kvapas. Šiuos kvepalus galima dėvėti bet kokia proga. Jūs nenusivilsite.

  AtsakytiPanaikinti
 2. geriausi prabangūs kvepalai moterims12:54

  Tai gražus, žavus kvapas ir labai moteriškas. Man patinka šie FM kvepalai ir šiais metais tikiuosi gauti juos kaip Kalėdų dovaną iš savo vyro! Jei ieškote dovanos mylimai merginai ar moteriai, tai puikus pasirinkimas, nes neįsivaizduoju, kad kam tai nepatiktų. Labai neįžeidžiantis ir patrauklus. Šiuo metu tai yra mano mėgstamiausias kvapas.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Lengvas saldus gėlių aromatas19:22

  Tai mano mėgstamiausias šių metų kvapas. Puikūs gėlėmis kvepiantys kvepalai pavasariui ir vasarai. Kvepalai, kurių niekada nepamiršite. Kiekvienai moteriai, norinčiai jaustis tikra moterimi. Labai rekomenduoju.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Anonimiškas10:04

  Tai gražūs, elegantiški, jaunatviški, džiaugsmingi kvepalai su ilgai išliekančiu kvapu. Dangiškai sumaišyti ingredientai. Tai vieni iš 10 geriausių mano kvepalų. Mano vyras visada pastebi, kaip skaniai kvepiu. Kasdien, kai dėviu kitus kvepalus, trokštu šio kvapo.

  AtsakytiPanaikinti