Lengvi Gėlių Vandens Aromato Kvepalai Moterims FM 488

Chloe l'eau de chloe analogas FM 488 kvepalai pigiau
PURE 488 gėlų kvepalai. Gaivus citrusinių vaisių kvapas, puikiai tinkantis karštą dieną. Šį aromatą labai lengvai galima dėvėti kasdien, biure, ypač esant vasaros karščiams. Šie kvepalai yra elegantiški ir rafinuoti, su jaunatvišku ir žaismingu bruožu.
Kas įkvėpė sukurti šiuos lengvus, elegantiškus Federico Mahora kvepalus? Šie kvepalai savo kvapu panašūs į Chleo L'eau kvepalų aromatą. Tai gėlių kvapo FM kvepalai moterims su vandens nata.

PURE FM 488 kvepalų natos:
Galvos (Viršutinė) gaida: greipfrutas, bergamotė, ličiai, vandens natos.
Širdies (Vidurinė) gaida: rožė, jazminas, magnolija, gvazdikas.
Gilumos (Bazinė) gaida: santalas, ambra, ąžuolo samanos, kedras, muskusas.

Kvapas: gėlių kvepalai su vandens nata.
Charakteris: lengvas, spinduliuojantis, elegantiškas
Talpa: 50 ml.
Parfumo: 20%
Prekės kodas: 100488
Kaina: 21.30 €        Pirkti

FM Kvepalų testeris
Talpa: 1,4 ml.
Prekės kodas: 390488
Kaina: 00.41 €        Pirkti

2 komentarai:

  1. gaivus rožių aromatas11:45

    Kvepalai yra tokie romantiški, elegantiški, subtilūs, gaivūs ir gėlių aromato. Aš užuodžiu rožę, bet tai nėra tradicinis rožių kvapas. Sunku paaiškinti, bet rožė yra neabejotinai pagrindinis dalykas, kurį užuodžiu. Bendras kvapas yra ryški, miltelių pavidalo rožė. Šis kvapas yra labai subtilus, kuris pastebimas gerąja prasme. Kvepalai puikiai tinka pavasariui. Tai yra vienas iš mano mėgstamiausių kvapų. Aš tai pirksiu dar ir dar.

    AtsakytiPanaikinti
  2. Anonimiškas16:07

    Koks nuostabus atsivėrimas per karščius, tokia kokybe gali pasigirti ne daug kvepalų. Čia laikui bėgant pražysta nuostabaus grožio drėgna, šiek tiek saldoka rožė, o fone – nesaldūs citrusai, pagardinti lašeliu gintaro. Romantiškas, bet kartu griežtas, tarsi sausas šampanas. Šis grožis išlieka visą dieną. Šedevras nuo pradžios iki pabaigos.

    AtsakytiPanaikinti