Gundantys Šipriniai Vaisiniai Kvepalai Moterims FM 372

Creed Aventus for Her analogas kvepalai FM 372 pigiau
PURE 372 - viliojantys moteriški kvepalai. Kvapo atidarymas yra šviežias ir vaisinis su obuoliais, bergamote ir citrina. Po kurio laiko jis pasidaro paslaptingesnis, jaučiasi medžio/gintaro kvapas, tačiau saldumas visada išlieka.
Šis aromatas šiek tiek primena nekaltą, atvirą, malonią ir tuo pat metu stiprią bei drąsią moterį.
Tai pavasario ir vasaros kvapas, nes šviežias šio aromato aspektas yra šios kompozicijos varomoji jėga. Apskritai, elegantiškas, klasikinis, subalansuotas, moteriškas kvepalų kvapas.
Kas įkvėpė sukurti šiuos gundančius Federico Mahora kvepalus? Šie FM kvepalai moterims, savo aromatas panašus į Aventus for Her. kvepalų kvapą. Geri nebrangus kvepalai.

PURE FM 372 kvepalų natos:
Galvos (Viršutinė) gaida: pačiulis, žalieji obuoliai, bergamotė, citrina, rožiniai pipirai
Širdies (Vidurinė) gaida: santalas, rožė, muskusas
Gilumos (Bazinė) gaida: persikas, juodieji serbentai, lelija, kvapieji kanangai (ylang-ylang), gintaras

Kvapas: šiprininiai kvepalai su vaisių nata.
Charakteris: elegantiškas, klasikinis, subalansuotas
Talpa: 50 ml.
Parfumo: 20%
Prekės kodas: 100372
Kaina: 21.30 €        Pirkti

FM Kvepalų mėginėliai
Talpa: 1,4 ml.
Prekės kodas: 390372
Kaina: 00.41 €        Pirkti

3 komentarai:

 1. Ilgaamžiškumas labai geras12:55

  Labai myliu šiuos kvepalus. Pastebėjau, kad šiame kvape vyrauja persikų ir pačiulių natos, o rožės natos labai ryškiai atsiskleidžia fone. Kvepalai ant mano drabužių išlieka amžinai. Jaučiu kvapą ant savęs net po dušo. Mano vyrui taip pat patinka ir dažnai nešioja. Šis kvapas man neatrodo moteriškas, ir manyčiau, kad tai unisex.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Anonimiškas14:54

  Jau kurį laiką troškau šių kvepalų. Iš pradžių negalėjau apsispręsti tarp FM 491 ir FM 372. Pasirinkau pastarąjį, nes jis švelnesnis ir turi daugiau gėlių natų. Jis yra unikalus, išskirtinis ir labai ypatingas. Man tai patinka. Kai dėviu, sulaukiu daug komplimentų dėl nuostabaus kvapo. Dabar FM kvepalai yra mano naujasis kvepalų pasirinkimas, jie tikrai yra geriausi.

  AtsakytiPanaikinti
 3. geltonasis Baltijos auksas11:25

  Šiame kvape, kaip gražiame šilko chalate, norisi tik vaikščioti ir grožėtis savimi, poilsiui nebelieka nei jėgų, nei noro. Svaiginantis-saldus kvapas, kvepia saule, įdegiu ant sūrios odos, tikru gintaru, taip turėtų kvepėti geltonasis Baltijos auksas, džiaugsmingas saulės akmuo. Idealūs kvepalai meilės pasimatymams ir naktinėms kelionėms į restoraną vasaros verandoje prie jūros.

  AtsakytiPanaikinti