Saldūs Nebrangūs Kvepalai Moterims FM 427

CD Absolutely Blooming analogas kvepalai FM 427
Nebrangūs, gėlių aromato, moteriški kvepalai internetu PURE 427. Kvapas yra ryškus ir putojantis, su sultingų raudonų uogų pliūpsniu, kuris iškart patraukia jūsų dėmesį. Šis vaisinis atidarymas subalansuotas su subtiliu saldumu, sukuriant gaivų ir džiaugsmingą kvapą. Tai aromatas, kuris praskaidrins jūsų dieną ir sukels šypseną veide, todėl puikiai tinka dėvėti kasdien ar ypatingomis progomis.
Kas įkvėpė sukurti šiuos žavingai saldžius Federico Mahora kvepalus? Šių FM kvepalų aromatas galimai panašus į Absɔlutely Blɔoming kvepalų kvapą. FM gėlių kvepalai moterims su vaisių nata.

PURE FM 427 kvepalų natos:
Galvos (Viršutinė) gaida: avietės, bergamotė
Širdies (Vidurinė) gaida: rožė, vilkdalgis, našlaitės
Gilumos (Bazinė) gaida: pačulis

Kvapas: gėlių kvepalai.
Charakteris: džiaugsmingas, žavingas
Talpa: 50 ml.
Parfumo: 20%
Prekės kodas: 100427
Kaina: 21.30 €        Pirkti

FM Kvepalų testeriai internetu
Talpa: 1,4 ml.
Prekės kodas: 390427
Kaina: 00.41 €        Pirkti

2 komentarai:

  1. Anonimiškas17:14

    Šis kvepalų kvapas ne iš paprastųjų. Šie kvepalai tik labai saldžių kvepalų mėgėjoms. Pasipurškus iš pat pradžių kvapas labai saldus ir stiprus. Laikui bėgant šiek tiek susilpnėja, bet ant odos išlieka visą dieną, o ant rūbų net dvi paras. Tiesa ji išbandžiau esant karštai vasaros dienai, o atvėsus rudenį gal jis atsiskleis visai kitaip.

    AtsakytiPanaikinti
  2. nuostabus kvapas18:01

    Tai saldi, skambi, sodri gėlių ir raudonų uogų puokštė, pabarstyta pudra. Man labai patiko ši kompozicija. Apskritai, nuostabus kvapas tiek sudėtimi, tiek techninėmis savybėmis. Vienas iš tų kvapų, kuriuos gali dėvėti kasdien, nieko neuždusindama, bet tuo pačiu jaustis kaip tikra karalienė. Nešioju išskirtinai žiemą, o šaltyje kvepalų kvapas tampa skaidrus, pradeda žaisti ir mirgėti.

    AtsakytiPanaikinti