Pavergiantys Šilti Rytietiški Kvepalai Moterims FM 426

Paco Rabanne Lady Million Prive analogas kvepalai FM 426
Nebrangūs rytietiški kvepalai moterims internetu PURE 426. Kvepalai – tai gundantis ir prabangus aromatas, dvelkiantis žavesiu ir rafinuotumu. Tai šiltas ir pikantiškas kvapas, puikiai tinkantis nakčiai ar ypatingai progai. Šiltas aromatas, kuris nuostabiai atsiskleidžia žiemą ar šaltomis rudens dienomis. 
Kas įkvėpė sukurti šiuos šiltus Federico Mahora kvepalus? Šių FM kvepalų aromatas panašus į Lady Million Prive kvepalų kvapą. Rytietiški kvepalai moterims su vaisių nata.

PURE FM 426 kvepalų natos:
Galvos (Viršutinė) gaida: bergamotė, Neroli aliejus
Širdies (Vidurinė) gaida: apelsino žiedas, avietė, jazminas
Gilumos (Bazinė) gaida: pačulis, vanilė, kašmyro medis

Kvapas: rytietiški kvepalai.
Charakteris: drąsus, pavergiantis
Talpa: 50 ml.
Parfumo: 20%
Prekės kodas: 100426
Kaina: 21.30 €        Pirkti

FM Kvepalų mėginėliai internetu
Talpa: 1,4 ml.
Prekės kodas: 390426
Kaina: 00.41 €        Pirkti

2 komentarai:

  1. Anonimiškas12:53

    Aromatas švelniai saldus, o kartu ir viliojantis. O šiuose kvepaluose mane patraukė ir kartu nustebino švelnaus saldumo ir šviežumo derinys. Ant odos išlieka ne per ilgiausiai, bet ant rūbų laikos neblogai.

    AtsakytiPanaikinti
  2. Šiltas kvapas17:20

    Labai džiaugiuosi, kad pagaliau turiu šiuos kvepalus. Šiltas, šildantis, bet ne žudantis saldumas. Medienos natos gerai subalansuoja saldumą, todėl aromatas yra švelnus ir malonus. Tai tiesiog nerealus aromatas su unikalia piramide. Kvapas toks gražus, žaismingas ir tinkantis tiek dienai, tiek vakarui ir bet kuriam metų laikui. Ką aš galiu pasakyti, šis kvapas turi sielą. Vienas iš mano mėgstamiausių.

    AtsakytiPanaikinti