Saldūs Vanilės Aromato Kvepalai Moterims FM 142

Dior Addict analogas FM 142 kvepalai internetu
PURE Royal 142 kvepalai moterims. Kvepalai yra kerintys ir pavergiantys, skleidžiantys nenugalimą žavesį.
Dėl savo žavingo natų derinio aromatas kiekvienai palieka ilgalaikį įspūdį. Kvapas – tarsi jausmingumo simfonija, puikiai derinanti gėlių ir rytietiškas natas.
Dėl viliojančio ir pavergiančio charakterio FM 142 kvepalai ypač tinka ypatingiems vakarams ir romantiškiems susitikimams. Šiltas ir saldus kvapas taip pat yra puikus pasirinkimas šaltesniems mėnesiams, suteikiant jūsų žiemos garderobui rafinuotumo ir elegancijos. Tai žiemos ir šalto oro kvapas žavingoms moterims.
Atraskite nenugalimą žavesį, kuris sužavėjo daugybę moterų visame pasaulyje, ir pasimėgaukite šio nesenstančio kvapo galia.
Kas įkvėpė sukurti šiuos provokuojančius saldžius Federico Mahora kvepalus? Šie kvepalai savo kvapu galimai prilygsta Addict kvepalų kvapui.

PURE Royal FM 142 kvepalų natos:
 1. Galvos (Viršutinė) gaida: gervuogė, mandarinų lapai.
 2. Širdies (Vidurinė) gaida: rožė, tuberožė, apelsinmedžio žiedas.
 3. Gilumos (Bazinė) gaida: sandalmedis, tongapupės, vanilė.
Kvapas: rytietiški su medžio nata.
Charakteris: provokuojantis, pavergiantis
FM 142 kvepalai įkvėpti Addict
Talpa: 50 ml.
Parfumo: 20%
Prekės kodas: 170142
Kaina: 42.60 €        Dior Addict analogas FM 142 kvepalai internetu

FM Kvepalų mėginėliai pigu internetu
Talpa: 1,4 ml.
Prekės kodas: 390142
Kaina: 00.71 €        FM 142 kvepalai įkvėpti Dior Addict analogas

2 komentarai:

 1. Anonimiškas10:48

  Kvepalus su taip puikiai atsiskleidžiančia vanile senai ieškojau. Lengvas saldumas su nedideliu karstelėjimu. Aromatas kurį galima trumpai apibudinti, naudok ir viliok, nes kvapas pritraukia ne vieną aplinkinio nosį, o kartu ir komplimentus.

  AtsakytiPanaikinti
 2. saldaus, vanilės aromato kvepalai20:41

  Žiemos, saldaus, vanilės aromato kvepalai, man tikrai ne kiekvienai dienai, o pasitaikius progai, kokiam nors iškilmingam vakarui. Šiuos kvepalus nešioju itin retai, nes kvapas tikrai ne kiekvienai dienai ir net ne kiekvienam vakarui. Tačiau kai nusprendžiu pasipuošti šiais saldžiais rytietiškais kvepalais, sulaukiu didžiulio malonumo ir daugybės komplimentų. Manau, daug kam tikrai patiks. Labai moteriškas ir šiltas.

  AtsakytiPanaikinti