Prabangūs Gėlių Vandens Kvepalai Moterims FM 141

Versace Bright Crystal analogas FM 141 kvepalai internetu
PURE Royal 141 FM kvepalai moterims. Tai itin lengvas, linksmas, girgždantis švarus gėlių sprogimas. Švarios natos su vaisių ir gėlių priedu puikiai dera, todėl šis kvapas yra lengvai atpažįstamas.
FM 141 kvepalai lengvai dėvimi pavasario ir vasaros sezonais, nes jų gaivus ir lengvas kvapas puikiai tinka šiltoms ir saulėtoms dienoms.
Šis aromatas skirtas stipriai ir savimi pasitikinčiai moteriai, gebančiai išlikti moteriškai jausminga ir kerinčia. Romantiškas ir krištolinio tyrumo aromatas. Tikra pavasario ir vasaros diena kvepalų buteliuke. 
Kas įkvėpė sukurti šiuos romantiškus Federico Mahora kvepalus? Šie FM kvepalai moterims savo kvapu prilygsta Bright Crystal kvepalų kvapui.

PURE Royal FM 141 kvepalų natos:
 1. Galvos (Viršutinė) gaida: japoniškas citrinmedis, granatai, ledo akordai.
 2. Širdies (Vidurinė) gaida: lotosas, magnolija, bijūnas.
 3. Gilumos (Bazinė) gaida: ambra, muskusas, raudonmedis.
Kvapas: gėlių su vandens nata.
Charakteris: krištolinio tyrumo, romantiškas
FM 141 kvepalai įkvėpti Bright Crystal
Talpa: 50 ml.
Parfumo: 20%
Prekės kodas: 170141
Kaina: 40.33 €        Versace Bright Crystal analogas FM 141 kvepalai internetu

FM Kvepalų mėginėliai pigu internetu
Talpa: 1,4 ml.
Prekės kodas: 390141
Kaina: 00.41 €        FM 141 kvepalai įkvėpti Versace Bright Crystal analogas

2 komentarai:

 1. FM PURE Royal Kvepalai16:17

  FM kvepalai PURE Royal moteris ir merginoms. FM World kvepalai Pure kolekcija viena perkamiausių, nes maža kaina, FM kvepalų kokybė nuostabi. Atraskite moterims skirtų FM Kvapų įvairovę. FM Pure Royal kvepalai išskirtinio skonio moterims ir merginos už mažą kainą. Pigūs, geri, išskirtiniai, prabangūs, originalūs Federico Mahora moteriški kvepalai.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Anonimiškas19:41

  Koks gražus, ledinis, švarus, gėlių kvapas. Puikūs kasdieniai kvepalai žydinčiam pavasariui, karštai vasarai ir šiltam rudeniui, gražiai, jaunai ir žvaliai merginai. Kvepalai gražūs ištisus metus, tačiau labiausiai tinka šiltuoju metų laiku, kai svaigina kiti aromatai.

  AtsakytiPanaikinti