Šipriniai Kvepalai Moterims FM 05

Gucci Rush analogas FM 05 kvepalai moterims internetu
PURE 05 kvepalai moterims. Šis kvepalų aromatas moteris apgaubs iš visų pusių tarsi kvapnus šydas ir ilgai  jus lydės. Saldus, šiltas, jaukus aromatas, žiemos sezonui arba vėsiam vakarui.
Kas įkvėpė sukurti šiuos intriguojančius Federico Mahora kvepalus? Šie FM kvepalai moterims savo kvapu prilygsta Rush kvepalų kvapui

PURE FM 05 kvepalų natos:
Galvos (Viršutinė) gaida: frezija, gardenija.
Širdies (Vidurinė) gaida: sandalmedis, rožė, kalendra.
Gilumos (Bazinė) gaida: vetiveris, pačulis.

Kvepalai: šipriniai.
Charakteris: intriguojantis, šiuolaikiškas
Talpa: 50 ml.
Parfumo: 20%
Prekės kodas: 100005
Kaina: 21.30 €         Pirkti 

FM Kvepalų mėginukai pigu internetu
Talpa: 1,4 ml.
Prekės kodas: 390005
Kaina: 00.41 €        Federico Mahora kvepalai moterims atsiliepimai Pirkti

Tokio pat kvapo produktai:

FM 05k Group kvepalai HOT
FM 05f Group kvepalai su feramonais
FM 05b kvapusis kūno balzamas moterims
FM 05r kvapusis rutulinis atiperspirantas

5 komentarai:

 1. Anonimiškas18:31

  Myliu šiuos kvepalus visa širdimi, o ypač žiemą. Aromatas ryškus ir tuo pačiu metu švelnus. Matau juos ant moterų, kurios žino savo vertę ir todėl visi vyrai yra joms po kojų. Bet kuriuo atveju, tai šio laikmečio aromatas, ir apie jį visada bus kalbama.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Alina16:32

  Mano mėgstamiausias kvapas. Šie kvepalai yra tokie, kokius prisimenu iš 90-ųjų. Man patinka šis kvapas, nes jūs galite jį užuosti visą dieną ir jis puikus žiemą ar pavasarį. Aš rekomenduoju tiems, kuriems patinka šis kvapas. Esu labai patenkinta savo kvepalais. Kaina puiki ir džiaugiuosi, kad juos nusipirkau.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Puikus kvapas, negraži pakuotė11:51

   Dar vieni nuostabūs Federico Mahora kvepalai. Tai puikus kvapas moterims, kuris išlieka pakankamai ilgai. Dabar man tai labiau žiemos kvapas, nes vasarą man reikia kažko lengvesnio. Sunku apibūdinti šį kvapą, norint jį įvertinti, tikrai turite jį išbandyti ir patirti jo grožį. Tai vieni iš nuostabiausių kvepalų.

   Panaikinti
 3. Mano kvepalai17:25

  Aš myliu šiuos kvepalus. Šie kvepalai kvepia gražiai, seksualiai ir aiškiai. Aš nuoširdžiai galiu pasakyti, kad šie kvepalai nuolatos sulaukia komplimentų. Tai idealūs kvepalai, kuriuos galima dėvėti dienos metu. Tai mano antrasis šių kvepalų buteliukas.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Anonimiškas19:57

  Šiuos FM kvepalus naudoju jau 5 metus ir tai yra visiškai nuostabu, kad jie išlieka visą dieną, o kitą dieną galima juos užuosti. Tai idealūs kvepalai dienos metui. Tai gražūs, gaivūs, elegantiškas ir ilgai išliekantis aromatas. Šiuos FM kvepalus užsisakiau internetu naudodamasis jūsų svetaine. Rekomenduoju kiekvienai moteriai.

  AtsakytiPanaikinti