Rytietiški Vaisiniai FM Kvepalai Moterims FM 492

 

Perfect Marc Jacobs analogas FM 492 kvepalai moterims

PURE 492 - pigūs, geri rytietiški kvepalai. Šie FM kvepalai yra lengvi, šilti ir pudriniai. Narcizas yra saldus, bet nėra pernelyg įžūlus. Rabarbarai yra švieži ir žali, kartu suvynioti į migdolų pieną ir kašmyrą. Pajuskite, kaip sklandote ore su lengvu ir saldžiu kvepalų aromatu. Tai yra puikus pasirinkimas, jei jums patinka lengvi rytietiški aromatai.
Kas įkvėpė sukurti šiuos lengvus rytietiškus Federico Mahora kvepalus? Šių FM kvepalų aromatas panašus į MJ Perfect kvepalų kvapą. Rytietiški FM kvepalai moterims su vaisių nata

PURE FM 492 kvepalų natos:
Galvos (Viršutinė) gaida: rabarbaras, narcizas
Širdies (Vidurinė) gaida: migdolai, pienas
Gilumos (Bazinė) gaida: kašmyras, kedras

Kvapas: rytietiškai kvepalai su vaisių nata
Charakteris: lengvas, pudrinis
Talpa: 50 ml.
Parfumo: 20%
Prekės kodas: 100492
Kaina: 21.30 €        Pirkti

FM Kvepalų mėginėliai
Talpa: 1,4 ml.
Prekės kodas: 390492
Kaina: 00.41 €        Pirkti

2 komentarai:

  1. Puikūs kvepalai13:00

    Aš įsimylėjau šį kvapą. Šiuos kvepalus nusipirkau kitą dieną po jų atsiradimo prekyboje. Man labai patinka šis kvapas. Šis kvapas leidžia man jaustis nuostabiai ir gražiai. Kvepalai gan gerai išsilaiko ant manęs ir ant mano drabužių, todėl man tai didelis malonumas. Kvapas išlieka visą dieną, bet nėra per stiprus. Tai geriausi FM kvepalai, kuriuos kada nors turėjau.

    AtsakytiPanaikinti
  2. Anonimiškas15:23

    Puikus, gaivus, lengvas, visai nesaldus pavasario/vasaros kvepalų kvapas. išpuoselėtos jaunos moters kvapas ir kažkas šviesaus, teigiamo, linksmo, net keisto.

    AtsakytiPanaikinti