Puošnūs Gėlių Kvepalai su Šiprine Nata Moterims FM 848

 

Maison Francis Kurkdjian A La Rose kaina FM kvepalų analogai

PURE Royal 848 kvepalai moterims. Tai gražus, stilingas, modernus, koketiškas rožių aromatas. Švarus ir gaivus kvapas, o bergamočių ir muskuso pakanka, kad sumažintumėte gėlių saldumą, kurį kartais galite jausti su rožių kvapu. Puikus firminis aromatas, kurį galima dėvėti kasdien ir šiuo kvapu  papildyti savo FM kvepalų kolekcija. Tai labai moteriška, gaivi ir saldi, bet ne per saldi gėlė, kuri puikiai tiktų pavasariui ir vasarai.
Kas įkvėpė sukurti šiuos puošnius Federico Mahora kvepalus? Šie Federico Mahora kvepalai savo aromatu panašūs į Maison Francis Kurkdjian A La Rose kvepalų kvapą. FM gėlių kvepalai moterims su šiprine nata.

PURE Royal FM 484 kvepalų natos:
Galvos (Viršutinė) gaida: mandarinas, bergamotė, kriaušė
Širdies (Vidurinė) gaida: jazminas, rožė, snaputis
Gilumos (Bazinė) gaida: pačiulis, santalas, muskusas

Kvapas: gėlių su šiprine nata.
Charakteris: puošnus, šiuolaikiškas
Talpa: 50 ml.
Parfumo: 20 %
Prekės kodas: 170848
Kaina: 35.01 €      Pirkti Žymiausių firmų originalių kvepalų analogus maža kaina pigu

FM Kvepalų mėginėlis
Talpa: 1,4 ml.
Prekės kodas: 390848
Kaina: 00.34 €        Pirkti FM kvepalai moterims, pirkti internetu iš FM World Group parduotuvės

2 komentarai:

  1. Gražiai kvepia17:15

    Kvepalai labai malonūs ir moteriški. Įsimylėjau šiuos kvepalus, kai pirmą kartą juos užuodžiau. Šis kvapas priverčia mane jaustis labai romantiškai ir man tai labai patinka! Jei norite puikių rožių kvepalų, pirkite šiuos FM kvepalus.

    AtsakytiPanaikinti
  2. Anonimiškas15:54

    Tai nuostabaus grožio rožių puokštė, kurios žiedlapiuose šviečia ryto rasa ir atsispindi saulės spinduliuose. Jei norite ilgalaikių kvepalų ir, kaip ir aš, mylite rožes, tai šis aromatas sukurtas jums. Idealiai tinka rožių mylėtojams, tačiau rožės yra būtent natūralūs ir padengti rasos lašeliais. Ant šaltos odos kvepalai atsiskleidžia neįtikėtinai.

    AtsakytiPanaikinti